зразок заяви на % під час ТА

energis 22 марта 2015, 19:20
надайте, будь ласка, зразок заяви — хочу отримати відсотки які мали б нараховуватись під час ТА.
Дякую.
Полезный комментарий
Вкладчик ФИ 22 марта 2015, 19:49
1. Прийняти та розглянути мої грошові вимоги до банку.
2. Задовольнити мої вимоги шляхом включення їх до реєстру акцептованих вимог кредиторів в порядку черговості, встановленої пунктом 4 частини першої статті 52 Закону.
3. Письмово повідомити мене про акцептування моїх вимог.
Додатки:
— копія паспорта (на __ аркушах),
— копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (на 1 аркуші).
— розрахунок відсотків
— …

22 марта 2015, 19:48
Керуючись ч.5 ст.45 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі — Закон), як кредитор банку, повідомляю Вас, про грошові вимоги до Банку, які складаються з зобов’язань які складаються з зобов’язань з виплати:
1) суми вкладу, що перевищує 200 000,00 грн., у відповідності до договору банківського вкладу (депозиту) № _______ від «___» ______20___ р. в розмірі… грн.
2) відсотків за вищезазначеним вкладом, нарахованих під час здійснення тимчасової адміністрації до дня прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку в розмірі… грн…
3)…
На підставі вищевикладеного, у відповідності до ч.5 ст.45, ч.2 ст.49, ч.1 ст.26, п.4 ч.1 ст.52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» № 4452-VI від 23.02.2012 р. (зі змінами та доповненнями), прошу:
22 марта 2015, 19:49
Полезный комментарий
1. Прийняти та розглянути мої грошові вимоги до банку.
3. Письмово повідомити мене про акцептування моїх вимог.
Додатки:
— копія паспорта (на __ аркушах),
— копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (на 1 аркуші).
— розрахунок відсотків
— …
22 марта 2015, 19:51
Заявления направляйте на имя и адрес ликвидатора (на сайте фонда есть все данные). Письма отправляйте обязательно с уведомлением. Ну а Киевляне могут непосредственно в банке сдать свои заявления. Всем удачи!
Igorenya
Igorenya
23 марта 2015, 13:03
Для киевлян регистрировать заявления обязательно в 2 экземплярах?
23 марта 2015, 14:56
Мне на горячей линии ответили, что только письмом отправлять. Нельзя сдать заявление непостредственно в банке.
23 марта 2015, 21:28
Не важно в каком городе живете, любые письма желательно оставлять себе один экземпляр
владимир олефиров
владимир олефиров
22 марта 2015, 20:38
Врядле удача здесь поможет! Я уже столкнулся по БББ, уже прошло 10 месяцев с дня начала ликвидации.И что?
paulball
paulball
24 марта 2015, 13:45
Идет реализация имущества
Aye
Aye
22 марта 2015, 21:05
Еще же не было публикации в газете, правильно?
23 марта 2015, 14:11
А если деньги были на карте, а не на депозите, то писать так?

Керуючись ч.5 ст.45 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі — Закон), як кредитор банку, повідомляю Вас, про грошові вимоги до Банку, які складаються з зобов’язань з виплати відсотків, нарахованих за договором на обслуговування карткового та поточного рахунків.
ministr2015
ministr2015
23 марта 2015, 15:33
На горячей линии ВАБа сказали, что в письме в произвольной форме указывается только паспорт и код, ну и просьба включить в реестр кредиторов банка. Ни суммы, которые мы там сами высчитали, ни реквизиты договоров, ни прочие умные мысли там не нужны, их никто читать не будет. Для всей информации у них есть код и данные по счету. И все.
23 марта 2015, 21:32
Подобное заявление подавалось мною уже в два банка и везде включали в список кредиторов. Ну а то, что эти требования не удовлетворялись, то это совсем другой вопрос! Не получим и тут — до четвертой очереди не доходит никогда. Но каждый должен для себя знать, что сделал он все, что было возможно. А вдруг… о чудо!
25 марта 2015, 1:10
Шапка заяви:
Уповноваженій особі
Фонду гарантування вкладів
фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «ВіЕйБі Банк»
Славкіній Марині Анатоліївні.
адреса проживання ****, м. *******, вул. ****************
ідентифікаційний номер: ***************
контактний телефон: *****************
25 марта 2015, 1:10
ЗАЯВА про задоволення вимог кредитора

Відповідно до постанови Правління Національного банку України від 19.03.2015 № 188 «Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ «ВіЕйБі Банк», виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) прийнято рішення від 20.03.2015 № 63 «Про початок процедури ліквідації ПАТ «ВіЕйБі Банк» (далі – Банк), та керуючись ч.5 ст.45 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі — Закон), прошу Вас визнати мене кредитором Банку та повідомляю Вас про грошові вимоги до Банку, які складаються із зобов’язань з виплати сум вкладів та нарахованих відсотків, що перевищують суму гарантованого відшкодування Фондом та зобов’язань з виплати відсотків за вкладами, нарахованих під час здійснення тимчасової адміністрації до дня прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Банку, у відповідності до договорів банківських вкладів:
* договір банківського вкладу від ****************** р. № *******