Суд

irynashep irynashep
20 февраля 2015, 17:46
без оценки
Поделитесь практикой кто уже подавал в суд на банк? или на владельца банка? что имеет больше успеха, всем хочется вернуть свои реально заработанные деньги

Комментарии (10)

+
0
юлия бутенко
юлия бутенко
20 февраля 2015, 19:10
мариуполь
#
Мы тоже хотим подавать в суд и хотелось бы знать выдет у нас что то
+
0
Attorneys
Attorneys
20 февраля 2015, 23:52
Сергій, Київ
#
Подавати в суд на власника банку перспектив нема, більш доцільніше подавати позов до самого банку — саме він Вам видава кредит/приймав депозит а також банк має більше активів ніж його власник для задоволення Вашг вимог при ліквідації.
+
+1
irynashep
irynashep
23 февраля 2015, 11:11
#
Дякую! В нашому випадку банк нічого немає!:) Але власник мілліардер з крупним бізнесом :) Цікаво звідки в нього стартовий капітал, чи капітал на розвиток в процесі:)
+
0
irynashep
irynashep
23 февраля 2015, 12:26
#
Якщо в мене сумма 200+ то мені вартео вже подавати до судду, чи чекати рішення про ліквідацію? вклад в валюті, і отримати я бі хотіла його в валюті! Питання ще таке якщо депозит відкривався через інтернет- банкінг, для звернення до судду мені потрібен договір і виписка з рахунку? чи достатньо тільки договору?
+
0
Attorneys
Attorneys
23 февраля 2015, 13:01
Сергій, Київ
#
Наразі, в банку ТА, а тому звертатися з позовом до нього можна, після його ліквідації це зробити буде неможливо. Рішенням суду Ви додатково підкріпите своє право на власні кошти. Оскільки, за невиконання судового рішення передбачена кримінальна відповідальність, шансів отримати кошти трішки більше. Якщо у Вас буде судове рішення на руках, Ви звертаєтесь в ДВС. В зв'язку з ТА ДВС виконати рішення не зможе, але сформує список кредиторів, до якого попадете і Ви і будете претендувати на часту від розпродажу майна/активів Банку. Щодо документів — чим більше їх тим краще для Вас і суду, Договір підтвердить наявність договірних відносин, а виписки підтвердять кількість грошових коштів. Бажано мати і те і те.
+
0
Attorneys
Attorneys
23 февраля 2015, 11:22
Сергій, Київ
#
Банк не може нічого не мати, оскільки є певні вимоги, більше того, якщо банк діючий, він повинен мати ряд активів у вигляді заставленого майна (рухомого/нерухомого), основних засобів, цінні папери тощо.
Тут питання тільки в способі виконання рішення суду і адекватності (бажанні виконувати закон) ДВС.
+
0
irynashep
irynashep
23 февраля 2015, 12:21
#
На скільки мені відому всі будівлі ( відділення )були орендовані…
+
0
Attorneys
Attorneys
23 февраля 2015, 12:42
Сергій, Київ
#
Мова йде не про будівлі в яких знаходяться відділення, а стягнуте в судовоум порядку нерухоме майно в боржників, а це можуть бути квартири, магазини, заводи, яхти тощо…
+
0
irynashep
irynashep
23 февраля 2015, 12:50
#
Зрозуміла:) Я трохи не в тому напрямку думала! Якщо в мене сумма 200+ то мені вартео вже подавати до судду, чи чекати рішення про ліквідацію? вклад в валюті, і отримати я бі хотіла його в валюті! Питання ще таке якщо депозит відкривався через інтернет- банкінг, для звернення до судду мені потрібен договір і виписка з рахунку? чи достатньо тільки договору?
+
0
eskapizm
eskapizm
27 февраля 2015, 12:07
#
Вам нужен не только договор и выписка по счету, но и квитанция о внесении средств через кассу банка для пополнения вашего счета. Если квитанции не будет, то суд проиграете.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться