знову за старе

04121980 6 февраля 2015, 11:05
Сьогодні отримала гроші у Альфа банку у повному об"ємі. Записувалась ще 04.02. через гарячу лінію банку на конкретну годину. Правда, як завжди у нас в державі, мене чекав «приємний сюрприз». Працівники відділення ввічливо запропонували мені перекинити всі гроші на їхню картку і ходити знімати по 2000 гривень, оскільки грошей в касі немає. І лише мої заперечення та «спілкування» з начальником відділення допомогли їм одразу знайти гроші в касі. Так що епопея з затримкою у поверненні наших грошей триває.

6 февраля 2015, 12:18
А какие аргументы приводили при общении с начальником?
6 февраля 2015, 13:30
Пояснила начальнику, що при реєстрації на гарячій лінії вказала про те, що заберу кошти готівкою, тому й чекала аж до 06.02. А ще вказала на те, що Фонд їм виділив всі кошти для повернення вкладів, тому розказувати про відсутність готівки немає сенсу. Тим більше мені дзвонили вчора з віділення та уточнювали чи дійсно я прийду.
rkm80
rkm80
6 февраля 2015, 13:22
Це у Львові? Скажіть будь-ласка чи є у відділеннях черги по виплатах?
6 февраля 2015, 13:32
Була о 9 год. ранку перша, після мене ще один мужчина підійшов і все. Черг немає, бо приймають я так зрозуміла лише після реєстрації на гарячій лінії. Хоча якщо вони і так відмовляються повертати готівкою, для чого ця попередня реєстрація?
6 февраля 2015, 14:35
Мы тоже ходили в Альфа банк за своими кровными % нам сказали положить энную сумму на их счет иначе мы будем забирать свои деньги по 500гр в день где тогда обещеные деньги?
6 февраля 2015, 17:05
На Альфа это не похоже.Получала в Альфа в октябре компенсацию, все выдали без проблем и наязываний своего банка.Может позвонить на их гор.линию, пусть приструнят свой пыл.По закону должны всё выдать в полном объёме и налом.
6 февраля 2015, 20:35
Да я тоже читаю коменты все пишут что должны но увы не дали пришлось положить на их счет 30ты сказали что через месяц придете и мы вам их выплатим буду надеятся что все будет хорошо и я все получу
6 февраля 2015, 20:37
Не огорчайтесь, так и будет.Удачи Вам.
6 февраля 2015, 20:40
Спасибо большое