Закон что дышло?

Виктор Малиновський Виктор Малиновський
4 февраля 2015, 16:55
без оценки
На сайте ФГВФО:
www.fg.gov.ua/faq/

Під час тимчасової адміністрації виплати коштів здійснює банк, в межах граничного розміру відшкодування, за договорами, строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку вкладників. Вклади в іноземній валюті перераховуються в національну валюту України за офіційним курсом гривні, встановленим Національним банком України до іноземних валют на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку та здійснення тимчасової адміністрації відповідно до пункту 1 частини шостої статті 36 Закону.

З метою забезпечення виконання зобов'язань банку, передбачених пунктом 1 частини шостої цієї статті, Фонд має право надати банку цільову позику. Виплати за такими зобов'язаннями за рахунок цільової позики Фонду мають розпочатися не пізніше першого місяця з дати запровадження у неплатоспроможному банку тимчасової адміністрації, а для системно важливих банків — не пізніше двох місяців.

А как по ВАБу? Строки нарушены, платит не ВАБ, а другие банки. Вообще кто нибуть в этом государстве выпольняет Законы или все плюют на всё?

Комментарии (3)

+
0
otchayanuj klient
otchayanuj klient
4 февраля 2015, 17:17
коростень
#
100%
+
0
tkachuk1979
tkachuk1979
4 февраля 2015, 17:29
#
Плюс+++
+
+2
mazaj
mazaj
4 февраля 2015, 19:55
http://minfin.com.ua/blogs/mazaj/82667/
#
Платит как раз ВАБ
вы видимо не обратили внимание, если конечно сегодня получали деньги, что оформляли платежное поручение на перевод денег от вашего имени с ВАБа на банк-агент.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться