как снять деньги с зарплатной карточки

irusya1988 18 декабря 2014, 19:56
подскажите как снять деньги с зарплатной карточки ВАБ банка?? в каком банкомате или сейчас это невозможно?? там меньше 1000, но все же хочется их получить.

helen123
helen123
18 декабря 2014, 20:16
Получите при обьявлении о выплатах.Сейчас все заблокировано.
yliakiev
yliakiev
19 декабря 2014, 0:20
Опубликуйте пожалуйста уже безвыходная ситуация.

Шановні вкладники «VAB», банку на сьогоднішній момент, банда Бахматюка разом з Гончаровой вкрала наші збереження та ліквідаціею банку, навіть ті які думають що їм повернуть гроші в межах 200 000 тис вкладу будуть отримувати їх не один рік, та не всі відразу, а девольвація гривні зробе їх просто фантиками.
16-17, грудня проходила акція під ВР, та НАЦ.Банком коли ми домовилися про зустріч з Гончаровой, та чекали її вона так і не зявилася, вийшов її замісник і сказав виключити камери, після цього в дуже образливій формі для співробітника Держ. Аппарату та матами він дав зрозуміти що з банком вже все вирішенно, і ідіть на Х…… тор «бабочек ловить».
У нас тільки один шлях, зібратися всім постраждалим та показати їм що ми не дозволимо нас обікрасти, це можуть бути не тільки наші вкладники, а й вкладники «Форуму», «Імекса», та інші, тільки цим шляхом ми змусимо їх з
paulball
paulball
19 декабря 2014, 16:48
При чем тут вкладчики Имекса, а в особенности форума. Ждите 3 месяца от ввода ВА и начинайте получать, если не продлят на месяц (по закону). Все теперь от фонда и государства зависит. А деньги превратятся в фантики — это так.
Fenix78
Fenix78
19 декабря 2014, 23:20
Дестивительно При чем тут вкладчики Имекса?
ветка VAB БАНКА и к вам ВКЛАДЧИКИ VAB БАНКА обращаются
Minni2909
Minni2909
23 декабря 2014, 0:48
Потому что в Имексе скоро будет та же беда. Митинг ОБМАНУТЫХ вкладчиков называется- вот и при том все!