При расчетах доларовой картой курс 14.5

ivanb 14 ноября 2014, 13:04
При снятии налички в любых банкоматах — курс такой же.
Спасибо, ВАБ.

14 ноября 2014, 13:55
Отлічно, блін(

Між іншим, у Постанові НБУ №540 від 28.09.14 написано:
9) уповноважені банки зобов'язані обмежити видачу (отримання) готівкових коштів в іноземній валюті або банківських металів з поточних та депозитних рахунків клієнтів через каси та банкомати в межах до 15 000 гривень на добу на одного клієнта в еквіваленті за офіційним курсом Національного банку України.
{Абзац перший підпункту 9 пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою Національного банку № 626 від 03.10.2014}

Зверніть увагу на оце оптимістичне «за офіційним курсом Національного банку України».
Тут, щоправда, потрібне роз'яснення, що таке «уповноважені банки», і чи належить до них якимось боком оце віейбійобище, у яке нам не пощастило вляпатись. Хоча, зрозуміло вже, що ваб не сильно хвилюють посилання на якийсь там пункт якоїсь там постанови якогось там нбу.
14 ноября 2014, 14:13
Имеется ввиду дневной лимит выдачи с валютного счета = 15000/курс нбу, (формула для вычисления лимита в валюте). а выдают банки по своим курсам. да и лимита этого давно никто не придерживается.
14 ноября 2014, 14:33
А я-то наївна… Дякую за роз'яснення.
Дозвольте поставити ще одне тупе питання: чи може ваб ізвернутца таким чином, що при переведенні коштів на поточний рахунок, вони автоматично з доларів перетворяться на гривні? У відділенні мене попередньо запевнили, що «нєтконєчнодавичьто», но я би не сильно здивувалася, якби виявилось, що у них існують якісь недоступні без додаткового запиту розпорядження на цю тему.
14 ноября 2014, 14:38
Вообще вопрос не оч понятен. при переводе на текущий — откуда?
но думаю, что если я его и пойму, то не смогу дать четкий ответ. ибо не пользую тексчетами и гривнами уже давно.
если вы про перевод закончившегося депо — то никто не может изменить валюту вашего вклада. это бред какой-то.
14 ноября 2014, 14:52
Не плодите сущностей — вот верный ответ. ну и не демонизируйте так уж банк. большинство банков сейчас жгуны те ещё. тут ничего не поделать.
14 ноября 2014, 14:57
Прозвучит странно, но я рада, что это бред
Да, з депо на поточний — схоже, я вже трохи перестаралась у перестрахуваннях, тому й перепитую очевидні речі.
Спасибі за відповідь.
14 ноября 2014, 15:09
Не подкидывайте нацбанку идей, вот что)
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo
14 ноября 2014, 15:35
пять баллов!!!
14 ноября 2014, 15:43
О, нєт!
Закриваю рота і удаляюсь)
topII
topII
14 ноября 2014, 16:53
Нормально, лучше переспросить лишнее, чем потом клипать глазами перед стойкой. Тут все перестраховщики.
kcuf
kcuf