Это многое объясняет!)))

kipor kipor
13 ноября 2014, 16:52
без оценки
НБУ пропонує заборонити учасникам міжбанку вживати наркотики

Національний банк пропонує затвердити кодекс поведінки та ділової практики учасників міжбанківського валютного ринку України.
Про це повідомляє прес-служба регулятора.
«На фоні динамічного розвитку світового фінансового ринку і появи нових інвестиційних інструментів усе актуальнішим стає питання етичної поведінки учасників ринку. У багатьох розвинутих країнах адаптовані і рекомендовані для використання в роботі так звані кодекси етичної та професійної поведінки учасників ринку», — йдеться у повідомленні.
Як зазначається, дотримання учасниками ринку стандартів етичної та професійної поведінки зміцнює довіру інвесторів і позитивно впливає на розвиток фінансового ринку, підвищує його прозорість.
«Гра на гроші або укладення парі між уповноваженими дилерами учасників ринку суворо заборонені. Керівництву учасників ринку рекомендується ввести в дію чітку політику контролю за такою діяльністю, яка має бути викладена в письмовій формі», — йдеться у проекті кодексу поведінки.
Регулятор також рекомендує, здійснювати суворий адміністративний контроль за проявами шахрайства з метою його попередження. Оскільки є багато способів уведення в оману учасників ринку, від їх керівництва та працівників вимагається висока пильність, зокрема тоді, коли інформація або запити надходять по телефону.
«Уповноваженим працівникам учасників ринку заборонено укладати угоди і здійснювати будь-які інші операції у стані наркотичного або алкогольного сп’яніння та під впливом інших речовин. Керівництво установ зобов’язано розробити та чітко роз’яснити порядок дій під час виявлення осіб, які зловживають такими речовинами», — зазначається у проекті документу.

Ответ администратора
Минфин
17 ноября 2014, 15:24
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 17.11.2014).
Пользователь не предоставил документы по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом данного банка.

Комментарии (2)

+
0
topII
topII
13 ноября 2014, 17:12
Киев
#
Завтра «Али-БаБа и 40 разбойников», будут разбираться. В прошлый раз, видать, не пошло. :)
+
0
move move
move move
14 ноября 2014, 9:56
украина
#
Тепер зрозуміло хто розігнав курс

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться