ВАБ брутально не виконує свої функції з обслуговування карткових рахунків

yuriy balter 16 октября 2014, 17:53
22 серпня 2014р. я уклав у відділенні №68 договори №040000433041
та №040000433036 на відкриття та обслуговування двох платіжних карток фізичної особи з метою використання їх для розрахунків у торгівельних мережах. По 05.10.2014р. я успішно використовував картки. Але 06.10.2014р. касир супермарету несподівано для мене повідомив, що картки заблоковані. Дії ВАБ (блокування карток без попередження ДЕРЖАТЕЛЯ) завдали мені моральної шкоди та брутально норушують п.2.2 договорів. На моє звернення до керівника відділення 16.10.2014р. відповіла, що можливо розблокують у невизначену дату. Такого безладу та хамства по відношенню до клієнтів я зустрів лише у ВАБ. Якщо я не отримаю можливості користуватися картками у торгівельних мережах і вибачення ВАБ за моральну шкоду до кінця тижня, то звернусь з позовом до суду на пана Мальцева.

itsmeee
itsmeee
16 октября 2014, 18:16
Вы так трогательно милы. тут люди страху натерпелись так, что отключение карт — это комариный писк. но подавайте конечно же, в суд, потому что извиняться никто не будет. карта мастеркард? они у всех сейчас заблочены.
16 октября 2014, 19:25
Моральну шкоду ні Вам, не нам ніхто не компенсує! Бережіть нерви! На жаль, в нас така прогнивша судова система!
Геннадий гаврилович Гаврилович
Геннадий гаврилович Гаврилович
17 октября 2014, 12:25
Меетодик исчисления размера морального ущерба нет не потому что судейский корпус противится этому, этого не желает законодатель. Номинально прописана возможность компенсации, но взыскать нереально.Максимум 10% от заявленной суммы. Это как админ. ответственность за коррупционные деяния(когда чиновник конвертирует делегированные ему государством полномочия в валюту для собственного обогащения, т.е. разрушает гос=во как жук-короед!). И админ.ответственность, как за переход дороги в неположенном месте. Хотя степень общественной опасности этих правонарушений несопоставима. И в КНР за коррупцию казнят!!! Так что не в наше время готовить иски о компенсации морального вреда.
17 октября 2014, 12:30
Всегда приятно читать Ваши коментарии, уважаемый Геннадий Гаврилович
deceivedinvest
deceivedinvest
17 октября 2014, 17:44
В результате судебной тяжбы Вы получите еще больше морального ущерба от наших судов, чем от заблокированных карт.

Главная / Банки Украины 🏦 / ВиЭйБи Банк (VAB Банк) 💰 / Отзывы о ВиЭйБи Банке 📝 / ВАБ брутально не виконує свої функції з обслуговування карткових рахунків