Новости с фронта

vovca vovca
14 октября 2014, 12:39
без оценки
«ВіЕйБі банк» буде докапіталізований на 2,5-3 млрд грн. за рахунок коштів іноземних інвесторів. Водночас акціонер фінустанови Олег Бахматюк сподівається, що участь в рекапіталізації візьме також НБУ. Про це йдеться в його листі на ім’я прем’єра, міністра фінансів та глави НБУ, повідомляє «РБК-Україна».

О. Бахматюк пише, що вітає «принципове рішення НБУ щодо підтримки «ВіЕйБі банку», озвучене напередодні першим заступником голови НБУ Олександром Писаруком», а також «всебічне сприяння з боку Міністерства фінансів». Крім того, акціонер «ВіЕйБі банку» «вважає за потрібне ініціювати створення робочої групи, яка б у десятиденний термін підготувала механізми та інструменти щодо підтримки ліквідності банків на основі плану оздоровлення, розробленого правлінням «ВіЕйБі банку» спільно з керівництвом Національного банку та Міністерством фінансів України протягом останніх тижнів».

«Основою комплексу є рекапіталізація банку за обов`язкової участі Національного банку України, що гарантуватиме виконання банком своїх зобов`язань при повному контролі НБУ», — йдеться в листі О. Бахматюка, який цитує «РБК-Україна».

Комментарии (1)

+
0
baksik
baksik
14 октября 2014, 12:43
#
То, чему уже неделя сроку, не может называться «новости»…

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться