Банк проблемний

lmichael 13 июня 2014, 12:11
20.06 закінчився термін гривневого депозиту у відділенні №44. Письмова вимога про повернення депозиту була власноручно мною передана і зареєстрована під номером вд44-36/354 від 20.05.14. Станом на сьогодні пройшло 33 дні з моменту подачі заяви. Повернено моїх коштів у сумі 3400 грн. До банку-як на роботу- ходив і дзвонив кожного дня
Отже, відгук — банк або банкрут або шахрай.
І питання до банку: 1. хто винен у ненаданні мені письмової відповіді на мою заяву під номером вд44-36/354 від 20.05.14.
2. керуючись якими нормативними актами банк вирішує що для виплати відсотків по депозиту в касі гроші є, а для виплати тіла депозиту нема?

Керуючись вищенаведеним а також рекомендаціями НБУ буду звертатися до суду.
оскільки досвід спілкування з банком свідчить що скаргу 1 людину банк ігнорує, то З метою допомоги вкладникам які як і я потрапили у таке ж становище і пропоную об'єднатися по територіальному принципу для подачі колективного позову до суду. Я знаходжуся в Черкасах, тому не попускайте неодноразові порушення закону банком і звертайтеся о63 о62 54 35. Разом буде і дещо дешевше по оплаті юристу і НБУ, прокуратура, суд (і банк теж) на позов про відшкодування шкоди у 10 000 грн і у 100000000000 грн реагуватиме зовсім інакше.

greva
greva
13 июня 2014, 12:31
20.06 это через неделю. Если вы ошиблись месяцем, то опять же не понятно почему вы не снимаете деньги в банкомате? За 33 дня вы могли снять уже 33 тысячи. Так что искать кто виноват и выяснять что дальше делать надо около зеркала!
lmichael
lmichael
13 июня 2014, 18:39
Дякую за виправлення — закінчився 20.05.
greva ви вважаєте нормальним життя по закону чи, скажімо, «по понятіям»?
Якщо перше, то маєте підтримувати будь які вимоги про дотримання законів.а якщо друге то це свідчить що Ваш світогляд так і не вийшов за межі совкового мислення і світосприйняття.

Карта у мене вже є і свої кошти я з неї зніму за пів місяця, але мовчати в ганчірочку і тихо радіти що взагалі їх повернув не збираюся.
yuliyaaaa
yuliyaaaa
13 июня 2014, 21:23
Жаль не мой регион… Я бы с бАльшим удовольствием присоединилась, не могу получить 500 тыс грн