Немає сили!

Yuliya79 11 июня 2014, 18:50
Почала читати відгуки в кінці травня, коли закінчилися моі гривневий і валютний депозити. Жодного разу не влаштовувала істерики, тримала себе в руках. Якби не очікувана покупка до кінця літа то напевно і не хвилювалася б, а так то мені потрібні моі гроші! Завдяки порадам на сайті оформила ще 4 карти до гривневого депозиту, чекаю другий тиждень коли ж вони прийдуть на відділення. Містечко маленьке, знімаю цю нещасну тисячу в банкоматах Привата, бо як всим відомо грошей немає в банка. Сьогодні прийшла у віддення спитати за карти, бачу в кассу вносять гроші більше тисячі, вирішила зняти в межах ліміту 1000, не дали! Накричали, нахамили, що є ще пенсіонери і соціальні виплати, наче моі кошти що є на карті це так собі!
Не дочекаюся карти щоб забрати своі кошти. А що в валютою робити не уявляю (((((. Наука до смерті, ніяких банків
ВиЭйБи Банк (VAB Банк)
12 июня 2014, 10:55
Уважаемый клиент! Мы приносим свои извинения за причиненные неудобства. К сожалению, такая ситуация произошла из-за нестабильной политической ситуации в стране. И все-же надеемся на сотрудничество с Вами и в будущем. Чтоб мы могли разобратьсяв Вашем вопросе, оставляйте правильно свои данные (ФИО, номер депозита, номер отделения, телефон). С уважением, VAВ.

Kasper82
Kasper82
11 июня 2014, 19:18
Да, именно так они и говорят, если деньги есть в кассе — это для пенсионеров, пособия всякие и т.д. Причем с наглючим выражением морды. Я пару раз когда случайно заходил в банк, требовал выдать 1000 грн., Сначала ответ был точно такой как Вам. Культурно ей объяснил, что я от кассы не отойду и за мной будет километровая очередь, и раньше меня никто деньги из кассы не получит. После непродолжительной беседы кассир решила не сопротивляться и выдала лимит 1000 грн. Поэтому есть смысл быть немного «настойчивей».
slava657
slava657
11 июня 2014, 22:51
Почему приват? Или атмосферы нет в городе?
13 июня 2014, 18:55
Містечко маленько, атмосфера лише Укрінбанк і він постійно порожній
pupkin111
pupkin111
12 июня 2014, 10:20
Юлия, если у Вас не более 150т грн денег на депозитах, вы их точно получите при любых раскладах даже при вводе ВА, так как минимум не паникуйте и постарайтесь не нервничать, деньги БУДУТ! так или иначе… постарайтесь минимально с кассой и банком контактировать, сейчас все друг на друга смотрят не очень хорошо… но это конечно огромный минус банку, подорйдите к начальнику отделения и потребуйте объяснений как минимум почему кассир позволяет себе хамить…
13 июня 2014, 19:05
Якби не запланована покупка то я і нервувала б, а так розраховувала на кошти, як і більшість з тут присутніх(.
Граюсь тепер зі стопкою карток по 950 в банкоматах привата
profi1977
profi1977
12 июня 2014, 10:36
З валютою проблема. В мене така ж ситуація. Кошти з закінченого депозиту закинули на карту. А переказати в інший банк неможливо. Зняти в касі вдалось за 1.5 місяці десь 500-600 дол. По 100 дол. в тиждень. Писав в НБУ, прокуратуру. Відповіді — відписки: розберемось, почекайте. Чекаю з березня. Чекати та забирати в касі. Львів
13 июня 2014, 19:09
Залишається тільки чекати.
Наука нам до кінця днів, гроші в папірцях і до того ж в банках зберігати не можна