Кінець

obman 27 мая 2014, 14:39
Доброго дня, шановні друзі по обману з боку VAB!

Сьогодні забрав останню частину депозиту. Не вірте ніяким обіцянкам від цього банку (начальників відділень та їх працівників) вирішити вашу проблему, бо нічого не вирішиться. Допомагають лише мітинги НБУ з вимогою конкретних дій з конкретними термінами. Я був його активним учасником.

27 мая 2014, 14:49
Добрый день, Александр! Я тоже клиент VAB, собираю группу для похода к Нац банку на Пт 30,05,2014. Подскажите пож какие документы Вы брали с собою, кроме списка вкладчиков, паспортов. Возможно коллективную жалобу. И попали ли Вы к Кубиву?
27 мая 2014, 14:53
Копія паспорту та договору. До Кубіва не попали. Представник банку не хотів, щоб ми зустрічалися з ним, мабуть, боявся і поклявся вирішити проблему. Ми його попередили, якщо докінця дня з нами не зв«яжуться, ми повернемося наступного дня і тоді вже без НБУ та ТВ не обійдеться!
27 мая 2014, 14:56
Депозит Вам виплачували в рамках ліміту НБУ 15000грн.?
Як платили тим у кого в USD?
27 мая 2014, 22:48
Спасибо за ответ! будем верить, что наши усилия не будут напрасны. Точно знаю-бездействовать в данном случае нельзя!
27 мая 2014, 14:57
В мене гривневий. але тим у кого валюта, платили у валюті в рамках лімітів НБУ, інколи трішки менше…
27 мая 2014, 15:00
А Ви сам з Києва чи приїздили тільки на мітинг?
Не знаєте, як вони призначають виплати не києвлянам — на відділення в якому було відкрито депозит, чи на визначеному київському?
27 мая 2014, 15:02
З києва. не знаю як виплачували некиєвлянам, але знаю точно, що депозит можуть виплачувати на будь-якому відділенні. Нам, наприклад, всім виплачували на одному відділенні, хоча ми там не відкривали депозити.
27 мая 2014, 15:04
Грубо кажучи, якщо ти не з Києва, то шансів 0
27 мая 2014, 22:45
Сделайте доверенность на киевлянина, которому доверяете, и он сможет получать Ваши деньги.

Также есть вкладчики, которые собирались под отделениями в регионах, вызывали милицию по факту мошенничества-им начинали выплачивать, но насколько поняла, не закончили(((
27 мая 2014, 15:07
Неправда… думаю, в такому випадку потрібно знайти місце в кого можна пожити трішки і забирати в Києві. якщо ви повернетеся у своє місто, тоді шансів точно 0. видадуть один раз і на цьому все закінчиться, бо знають, що ви не будете їздити до києва кожного дня на мітинги…
27 мая 2014, 15:16
Нда…
окрім «пожити» треба ще й роботу кинути на декілька тижднів, а це проблема…
тому всетаки у «не києвських» шансів по цій схемі не має :(
що робити, питання… в голову лізуть тільки дуже не популярні речі.

Stepan4ik
Stepan4ik
27 мая 2014, 15:13
Жалко что получают деньги только митинговальщики… а остальные граждане, у которых нету возможности митинговать — получат как всегда шиш)
27 мая 2014, 15:17
Були такі люди, які отримували гроші по довіреності… можете і такий варіант розглянути…
27 мая 2014, 16:16
Я вже мітингую 2 тижні депозит в долларах в регіоні, поки ледве добилися того, щоби перевели в Київ. Але ще нічого не видали. Александра щиро вітаю
evazhudg11
evazhudg11
27 мая 2014, 16:21
Вітаю! :)
27 мая 2014, 16:32
Де саме мітингуєте — в Києві чи регіоні? якщо в києві, то потрібно вимагати чітких кроків і термінів. постарайтеся провести трьохсторонню зустріч — представники вкладчиків, банк та НБУ. тоді результат точно буде
27 мая 2014, 16:46
Мітингую в Києві, думаю ми з вами навіть зустрічалися якщо Ви буди 23.05 на мітингу.
27 мая 2014, 16:50
Ні. я 15.05. як пройшов мітинг? з ким зустрічалися? що обіцяли?
27 мая 2014, 16:58
Tsexla@ukr.net, бо тут лиш читають і видаляють. Ще б хотіла дещо у Вас проконсультуватися.
27 мая 2014, 17:06
На жаль, у мене зараз немає доступу до приватної скриньки. з робочої також не можу писати. тому, лише тут можу розказати як все було і щось підказати…
27 мая 2014, 17:10
Вам почали давати після зустрічі з Начваєм?
27 мая 2014, 17:10
Так…
27 мая 2014, 17:32
Obman, ви депозит на картку перекидували? А в Києві в банку в касі забирали?
27 мая 2014, 17:35
Yanametalidi, а можна якось ваш телефон взяти щоб дізнатися як пройшов мітинг 30.05 і чи буде на другу дату?
27 мая 2014, 22:46
27 мая 2014, 17:36
У мене буда лише одна карточка. незначну частину перекинув на карточку. Відповідно з карточки знімав по 1000 в банкоматі Атмосфери або ВАБ, а також в касі забирав ще тисячу. получалося 2000 за один раз, звичайно якщо пощастить з налічкою в касі). основну суму забирав з рахунку для виплат в межах індивідуально погоджених лімітів ВАБ.
27 мая 2014, 17:50
Оці індивідуально погоджені ліміти ви получили завдяки мітингу під НБУ? в Атмосфері знімали без комісії? коли перекидували на карточку комісію 0,5% платили?
27 мая 2014, 17:51
Це якийсь жах! Приходиш щоб покласти депозит — беруть без проблем. Приходиш забирати — зась, да ще й комісію треба платити. От лохотрон
27 мая 2014, 17:52
Комісію в атмосфері платив і за переведення на карточку також, на жаль. але краще втратити цю комісію, ніж усі гроші. та й більше витратиш, щоб приїхати на відділення, а ще й виявиться, що гррішми там і не пахне.

ліміти отримали після мітингу!
27 мая 2014, 17:55
Дякую
27 мая 2014, 17:56
А в Атмосфері якщо з різних банкоматів, то всеодно 1000 в день?
27 мая 2014, 17:58
Так. ну і мінус комісія — 5 грн. — 990, бо по 5 грн банкомат не видає
28 мая 2014, 9:44
Нда…
Резюме только одно — хочешь получи обратно свои деньги иди на митинг к НБУ!

но НБУ, как и ВАБ тоже твари — они же знают, что проблема не только у тех вкладчиков, кто в данный момент пришел на митинг, а глобально во всех вкладчиков ВАБа,

т.е. НБУ тупо ПОКРЫВАЕТ ВАБ!!! и Кубев 100% в теме!

на смену одной группировки пришла другая, прикрываясь идеалами революции и смертями людей.