VAB поверніть мої гроші!!!!!!!

nyanya 30 апреля 2014, 13:08
ЛЬВІВ. Депозитний рахунок №670813/2013 від 28.10.2013 закінчився 28 квітня 2014, кошти впали на поточний рахунок, вже третій день не можу зняти навіть обіцяної тисячі гривень!!! кажуть, що немає готівки в касі, хоча такого бути не може… давайте будь-ласка конкретні відповіді на питання, а не те, шо ви на кожен коментарій копіюєте одну і ту ж відповідь!!! і взагалі це смішно, я ж не поклала на рахунок міліон, що ви не можете їх повернути, який ж VAB тоді крутий банк, якщо видає такий мізер 1000грн!!! Кризова ситуація в всій країні, але такого неподобства як у вашому банку нема ніде!!!

Поверніть мені мої гроші, їздити кожен день в банк за тою нещасною тисячею мені треба місяць, я не маю такої можливості, так як живу в іншому районі, і ще й грудна дитина на руках, яку немає з ким залишати, бавитись з картками також не хочу!!!
1) коли будуть повернуті мої кошти???
2) чому на офіційному сайті ніде не опубліковано про ліміти, хоч згідно заяви НБУ ви не маєте права їх вводити?
ВиЭйБи Банк (VAB Банк)
30 апреля 2014, 14:50
Уважаемый клиент! Мы не занимаемся на форуме финансовыми вопросами и не имеем влияния на распределением денег по отделениям. У нас узкая специализация, мы занимаемся отдельными клиентами. И со своей стороны мы внесем Вас в базу данных для прояснения ситуации по вашему вопросу. С уважением VAB.