Знову відчуваю себе лохом та нікчемою

gala01041960 gala01041960
28 апреля 2014, 17:49
без оценки
26.04.2014 закінчився договір по депозиту «Японський» №556382/2013.
Не видали.Письмово на заяву не відповіли.Як і в інших відділеннях начальника нема.Я згідна на якісь реальні часткові повернення, а не таке повернення як зараз.Відчуваєш себе бесправним, нікчемним, не здатним ні на що, перед монстром, який проковтнув твої гроші.Чому до речі така совкова зрівнялівка -«всім по тисячі», незважаючи, чи достроково, чи діждався закінчення, який розмір депозиту?.. Чому у банках не вісить на видному місці розпорядження про ліміти і мотивація цих лімітів? Це не конфеденційна інформація,- бо це стосується наших грошей та нашого життя на другій стороні барикади.Складається враження, що наші гроші вже потрачені на достойне життя власників банку, на золоті батони, а ми як завжди виявилися бидлом та лохами.
Ответ банка
VAB Банк
28 апреля 2014, 18:07
Уважаемый клиент! Мы приносим свои извинения за создавшуюся ситуацию, действительно сейчас есть проблемы с наличным деньгами в связи с повышенным спросом. Мы возьмем в работу Ваши данные и посмотрим что можно сделать. Банк выполнит все свои обязательства перед Вами. С уважением VAB.

Комментарии (3)

+
0
иванов иван
иванов иван
28 апреля 2014, 18:50
Луганск
#
… Уважаемый клиент! Мы приносим свои извинения за создавшуюся ситуацию, действительно сейчас есть проблемы с наличным деньгами в связи с повышенным спросом.… я тоже видчюваююю… еще как… видчюваю… хочется уже брать автомат…
+
+1
VABmila
VABmila
28 апреля 2014, 20:35
#
У меня такое же ощущении… я вас понимаю…
сегодня получила ответ от банка
"«Ответ банка
Уважаемый клиент! Банк относится с большим уважением ко всем своим клиентам и выполнит все свои обязательства перед всеми своими клиентами. Новые отделения были запрограмированны далеко до политического и финансового кризиса, открытие новых отделений припало на этот период. Надеемся что общая ситуация скоро успокоится и все выплаты будут производится в полном объеме. С уважением VAB.»
свои планы по открытию они не хотят отменять, а вот выплаты по депозитам в своих планах поменяли!!!
молодцы, ну что тут скажешь…
+
+1
gala01041960
gala01041960
28 апреля 2014, 20:42
#
За логікою корупційної країни прийдеться давати відкат.Шукати «рішалу» і все як завжди.Нічого нового.І, напевно, Кубів -запеклий демократ буде мати найбільший зиск з цьго. Бо ж за його розчерком можна одержати любий депозит. Написала скаргу в НБУ. По реакції на скаргу побачимо чи НБУ в темі.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться