Повторюю свій відгук для друзів по біді

rusboxxx 17 апреля 2014, 12:30
Шановний Банк! сьогодні я закінчив виведення котів зі своїх рахунків, та завершую роботу з вашим ...) банком. Ні я, ні мої друзі теперішні чи майбутні не зв'яжуться з вами, я все зроблю що ваша репутація була попереду вас.

Тепер звертаюсь до друзів по біді, бажаю вам терпіння та нервів забрати всі свої кошти з цього кончаного банку.

ІНСТРУКЦІЯ ЯК ВИВЕСТИ КОШТИ!!!
1) Оформлюєм якогомога більше карток (в мене було 8) та з 1 карти в день можна зняти до 2000грн. (1000 в банкоматі і 1000 в касі)
2) оформлюємо поточні рахунки (на 1 клієнта необмежена кількість) та за 1 рахунком знімаємо по 1000 грн. в день.

З любов'ю!!!
ВиЭйБи Банк (VAB Банк)
17 апреля 2014, 12:45
Уважаемый форумчанин! Вы пишете каждый день одно и тоже и каждый день у Вас заканчивается по депозиту. Вывод такой, что Вы не вкладчик банка.

pupkin111
pupkin111
17 апреля 2014, 12:34
Шо ж вы этих котов все водите и водите, вы б их накормили )
17 апреля 2014, 12:55
Представники вие(й)бі а ви перевірте мої дані, я залишав на сайті інформація для ідентифікації, там є дані пром мене та мій депозит. Коли закінчився. І заяву я завчасно написав про те що хочу забрати.
Я не біг забирати дострокового, 1.5 місяця читав всяке і думав що мій банк мене не підведе, та прийду забирати коли чесно закінчиться депозит. Ви все зробили для того щоб я більше з вами не зв'язувався
andg
andg
17 апреля 2014, 13:06
Не быть вкладчиком ВАБа, это награда, а не позор!
ВАБ придумайте более оригинальные ответы
17 апреля 2014, 13:12
Уважаемые представитель VAB-банка на этом форуме, будьте любезны, дайте ответ по моей теме ниже

minfin.com.ua/company/vab-bank/review/28895/

Спасибо за оперативный ответ
17 апреля 2014, 13:19
Rusboxxx, будьте ласкаві, роз'ясніть пункт:

У мене виникли запитання:
1) який механізм зняття коштів з поточних рахунків (мабуть потрібно кланятись менеджеру, щоб той видрував паперовий рахунок?) і так можна 100раз в день зі 100 різних ПР?

2) який механізм рознесення коштів на поточні рахунки — це задоволення платне і хто це робить?

Наприклад:

у мене 10 000грн. Я відкриваю 10ПР, і розкидаю на кожен з них по 1000грн. А потім в 1 день успішно знімаю кошти? Я правильно все зрозумів?
17 апреля 2014, 14:06
Поточний рахунок (рахунок починається 2620....) -рахунок, що відкрито в Банку на ім’я Клієнта на підставі Договору банківського рахунка для здійснення прибутково-видаткових
розрахунково-касових. Під нього не видаються карти, та правилами вие(й)би банку не передбачено ліміт на зняття коштів.

Не путайте з карткою (картковий рахунок починається 2625...)
17 апреля 2014, 14:08
Перекидати кошти з поточного рахунку можна за допомогою платіжного доручення на відділені (точну ціну платіжки не помню десь 15 грн.)
17 апреля 2014, 14:16
«Під нього не видаються карти, та правилами вие(й)би банку не передбачено ліміт на зняття коштів» — іншими словами, я можу з одого ПР зняти усю суму вкладу за 1 день?
17 апреля 2014, 14:29
Фактично можете, але банк не видає. Силається на якісь грьобані ліміти та чим регламентовані віповіді дати не може, а заяви скарги приймає як гарячі пиріжки
17 апреля 2014, 15:22
Щойно повернувся з відділення банку, мені чітко повідомили, що з поточного рахунку «Для виплат» №2620… ліміт зняття коштів становить 100у.о. в день. Що скажете на це?
17 апреля 2014, 16:13
Так що тут казати, я це добре знаю. А на питання чим аргументуэте чув лише ээээээээуууууууууумммммм! От тобі надійний банк з любовью
Я їм задаю питання чого я не можу зняти свої кошти особисті а вони мені…