Як забрать депозит??????????

Nikolau58 26 февраля 2014, 19:49
Мій договір банківського вкладу № 621455/2013 від 22 липня 2013 року. Дата вимоги вкладу 22.01.2014. Після закінчення договору була проведена автоматична пролонгація. Після прийняття рішення дострокового розірвання депозиту, я написав відповідну заяву у відділенні банку, згідно якої кошти повертались після 7 днів з дати заяви. Прибувши у відповідний день виявилось, що відділення банку не працює по «технічним умовам». Завітавши на наступний робочий день, виявилось, що видача мого депозиту була продовжена ще на МІСЯЦЬ. Даний факт грубо порушє вищевказаний договір в односторонньому порядку. Дане рішення було пояснено наявність «якось розпорядження» з головного банку. Зважаючи на вищевикладене, вимагаю розглянути моє звернення керівництву головного банку та прийни рішення щодо повернення вкладу. Моя адреса для листування akkerman_85@mail.ru Я вважаю, що політика банку призводить до напруження в суспільстві та банківській системі України вцілому та є неприпустимою в даний час. Притензій до персоналу відділення де обслуговуюсь не маю.

VAB Bank
VAB Bank
27 февраля 2014, 12:50
Уважаемый клиент! Мы разбираемся в ситуации, на это требуется некоторое время. С вами обязательно свяжутся. С уважением, ваш VAB Банк
evgeniyp
evgeniyp
27 февраля 2014, 16:38
Сколько можно разбираться??? отдайте наши ЗАРАБОТАННЫЕ деньги!!! мы не просим у вас помощи, мы хотим получить свое!!!