Не повертають депозит уже більше 18 днів

Kalachnyuk Kalachnyuk
18 февраля 2014, 17:18
5
ЗВЕРНЕННЯ

30.01.2014 року між мною, Калачнюк Володимиром Миколайовичем з однієї сторони та Публічним акціонерним товариством «Всеукраїнський Акціонерний Банк» було укладено договір банківського вкладу №735010/2014.
01.02.2014 року даний договір було розірвано, однак в порушення чинного законодавства грошовий вклад мені не було повернуто.
Відповідно до ст.526 ЦК України зобов'язання повинні виконуватися належним чином відповідно до умов договору, вимог кодексу, актів законодавства, а при відсутності таких вимог — відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.
Статтею 610 ЦК України передбачено, що порушенням зобов'язання є його невиконання або виконання з порушенням умов визначених змістом зобов'язання (неналежне виконання).
Відповідно до ч.1 ст.612 ЦК України боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов'язання або не виконав його у строк, встановлений договором.
Згідно із частиною першою статті 1058 ЦК України за договором банківського вкладу (депозиту) одна сторона (банк), що прийняла від другої сторони (вкладника) або для неї грошову суму (вклад), що надійшла, зобов'язується виплачувати вкладникові таку суму та проценти на неї або дохід в іншій формі на умовах та в порядку, встановлених договором.
Відповідно до частини п'ятої статті 1061 ЦК України проценти на банківський вклад нараховуються від дня, наступного за днем надходження вкладу у банк, до дня, який передує його поверненню вкладникові або списанню з рахунка вкладника з інших підстав.
В зв’язку із ти, що станом на 18.02.2014 року грошовий вклад за договором банківського вкладу №735010/2014 мені повернутий не був, прошу керівництво банку невідкладно розглянути дане звернення, повернути вкладені кошти.
Маю надію на порозуміння, так як співпрацюю з ПАТ «Всеукраїнського Акціонерного Банку» з 1999 року.

З повагою,
Володимир Калачнюк

Комментарии (1)

+
0
VAB Bank
VAB Bank
18 февраля 2014, 17:57
#
Мы приняли к сведению вашу информацию и работаем над скорейшим решением вашего вопроса. Приносим вам извинения за принесенные неудобства. Ситуация временная и обусловлена сложной политической обстановкой в стране. С уважением, ваш VAB Банк

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться