Низький рівень фахівців

Leopolis Leopolis
13 сентября 2013, 20:40
3
Мав певний досвід (двічі) співпраці з цим Банком (відділення № 25, м. Львів, вул.Литвиненка, 3) у червні-серпні 2013 року. Двічі (!) так званий Есперт (з продажу, роздрібний бізнес) виявляла майже повну необізнаність із суттю продаваного продукту (депозитів). Мені доводилося кілька разів приводити власноруч інформацію із офіційного сайту Банку, тобто проявляти свою особисту обізнаність, як клієнта. Склалося реальне враження, що цьому Банку не потрібні гроші на депозитах від фізичних осіб, тому мною було прийнято абсолютне правильне рішення більше не співпрацювати з цим відділенням до момента підвищення кваліфікації його працівників.
Успіхів!
Дякую, що хоча б віддали кошти з депозиту!

Комментарии (4)

+
0
deathfrez
deathfrez
15 сентября 2013, 15:24
#
Та навіщо ті специ, все є на сайті, оформлюй картку заощадження і клади туди гроші через касу. А далі що хочеш, те і відкривай в інет-банкінгу. Я вже місяці три не спілкуюсь із працівниками банку. Все через комп роблю.
+
0
Leopolis
Leopolis
17 сентября 2013, 23:17
#
1. На якого біса тримати тих дівиць-експертів в офісі банку — нехай там будуть компи 8-ядерні…
2. Твій сайт з інфою може в будь-який момент (при бажанні) корова злизати, що будеш тоді робити?
+
0
Vassal
Vassal
18 сентября 2013, 10:06
#
По 1 банку и неудачному стажеру аля эксперту не судят, пройдись по 5 отделениям и сравни, я уверен, что там тебе окажут помощь при выборе депозита, конечно, если ты не в состоянии прочитать все УСЛОВИЯ до ТОГО, как оформить депо.
+
0
pen
pen
24 октября 2013, 18:44
Евгений, Львов
#
Согласен, что специалисты не очень,
единственное в их защиту, что у них все по инструкции и шаг в лево или в право наказуем, но почитать инструкции тоже нужно хотя тот кто писал наверное сложно это делал.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться