Відсотки на залишок власних коштів

Валерій Антюхов 10 апреля 2024, 23:17
22 березня закінчився строк дії депозиту і на мою карту було повернуто 15877.99 грн. Через декілька днів, а саме 25 березня кошти в повному обсязі були перераховані з карти на рахунки в інших банках. Згідно тарифу на залишок власних коштів 1 числа наступного місяця мав бути нарахований певний відсоток на карту на той самий залишок, який був на рахунку 22 — 25 березня. На моє здивування 1 числа на карту було нараховано аж цілих 7 копійок. Не треба мати вищу освіту і бути бухгалтером чи економістом, щоб зрозуміти, що та виплата була замала і тому я звернувся у підтримку за поясненнями чому так сталося і чому сума не відповідає дійсності. На моє питання було оформлено звернення та передане відповідному підрозділу банку для вивчення спеціально навченим спеціалістам. Я не жартую, це вираз працівника підтримки. Через 5 днів я, не отримавши відповіді знову звернувся до підтримки і мене запевнили, що треба зачекати і про хід розслідування мене буде поінформовано. 9 квітня я знову звернувся до підтримки з метою отримати хоч якусь інформацію але мені відповіли, що 10 числа буде вже якась інформація і тоді мене поінформують. Сьогодні 10 квітня про моє питання так ніхто і не згадав тому я й вирішив написати цей відгук про некомпетентність працівників банку та не повагу до своїх клієнтів. Це перший банк де до мене як до клієнта повернулися спиною і не вирішують моє питання. Дуже прикро.
Юнекс Банк
16 апреля 2024, 12:42
Вітаємо! Щиро дякуємо за такий чесний фідбек! Звісно, нам дуже прикро за саме такий досвід із нашим банком. Ми обов'язково розберемо ситуацію, що склалася та обов'язково надамо зворотний зв'язок аби виправити думку!

Unex Bank
Unex Bank
17 апреля 2024, 18:58
Відповідь була надана в чат-підтримці.
В даному випадку виплата депозиту припала на вихідний день, згідно умов депозитного договору: якщо день виплати припадає на вихідний, святковий або неробочий день, виплата депозитного вкладу проводиться в перший за ним робочий день. (в даній ситуації це понеділок 25 березня).

Нарахування відсотків за позивний залишок проводиться в тому випадку, якщо кошти зараховані на рахунок. В день зарахування коштів було проведно переказ на іншу карту.

Курс валют в Юнекс Банке

Курс валют в Юнекс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Юнекс Банк 💰 / Отзывы о Юнекс Банке 📝 / Відсотки на залишок власних коштів