Платіжна картка «UNEX SMART» та недоліки при оформленні онлайн

Osawa 31 октября 2023, 10:39
Хочу попередити бажаючих оформити платіжну картку «UNEX SMART» онлайн.Якщо вам надалі буде потрібно випустити пластикову картку аналогічно даним віртуальної то так не буде.Банк запропонує вам оформити Додаткову Картку за іншим номером та пін-кодом відповідно. Оплата згідно з тарифом і на цей час коштує 200 гр. Тобто замість однієї картки у вас буде дві за різним номером, а мене це не влаштовує.
Юнекс Банк
Unex Bank 28 марта 2024, 13:02
Дякуємо за зворотній зв'язок! Обов'язково передамо його відповідальним співробітникам. Будемо раді бачити вас знову!

31 октября 2023, 13:35
Тому що це і є дві різні картки, хоч і прив`язані до одного рахунку. Двох карток з однаковим номером бути не може.
Osawa
Osawa
9 февраля 2024, 10:52
Ви мабуть не зрозуміли чи я погано пояснила.Річ йде за віртуальну і фізичну карту.Вони мають бути за однаковим номером.Якщо ви в цьому банку вперше оформлюєте фізичну карту то звісно в додатку підтягується віртуальна за таким же номером.А при оформленні рахунку онлайн інша сітуація.Спочатку віртуальна картка,а потім фізична але за другим номером!
9 февраля 2024, 11:57
Це так усюди працює. В А-Банку у мене така ж ситуація була. Відкрив у додатку віртуальну картку, через місяць вирішив отримати пластик. Отримав пластикову картку вже з іншим номером. Щоправда, для мене це незручностей не складало.

Курс валют в Юнекс Банке

Курс валют в Юнекс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Юнекс Банк 💰 / Отзывы о Юнекс Банке 📝 / Платіжна картка «UNEX SMART» та недоліки при оформленні онлайн