Обережно шахрайський Банк !!!

Вячеслав Мурашов 14 января 2022, 15:28
Отделение по адресу: Полтава, ул. Соборности, 46
Нікому не раджу цей банк, якщо ви думаете що є льготний період то це не так, я зняв кошти потім повністю закрив карту але виявилося що ні бо в них то три дні то більше надходять кошти цікаво куди якщо на картці вони відображаються, я знову зняв наступного дня кошти як роблю це на, А банку і був певний що в мене льготний період але ні мені накинули проценти ні за що!!! Розказують що не пройшло три дні але до чого тут це якщо картка повністю закрита … Гаряча лінія теж нічого не знає бо в них нічого не відображається, а яка тоді з них користь?

Zedantone1
Zedantone1
1 февраля 2023, 12:22
Прикро читати дані коментарі … особливо якщо вони не підкріплені ніякими документами — фактами та доказами — бо негативну інфу подати просто — це значно знижеє рейтинг довіри простих осіб користувачів та клієнтів до установи. Я збентежений! Нещодавно хотів, до прикладу стати вкладником — клієнтом, мав намір відкрити депозит на суму до прикладу 7000000 грн. Але тепер вагаюся та боюсь, чи не зникнуть з рахунка кошти через збій, відсутність електрики у відділенні, помилку працівників чи людьський фактор вцілому. Форсмажорні обставини реальні та надумані - розповсюджуються на вкладників, чи ні? Як бути ? ЧИ варто довіряти банку *?* А Акціонерному товариству ? Уважно читайте всю інфу, провіряйте на незалежних сайтах де люди викладають реальний досвід, чи вірна інфа та ким створена, перевіряйте. Я все ж Вагаюсь. Гроші до банка не понесу, ризикувати не буду. Почитав тут відгуки про боржників — банка — вони безстрашні. Як брати кредит то є розум — а віддавати то грають на емоціях та не повертають. А як бути чесним вкладникам, де гроші шукати? Всюди маніпуляції. Людоньки тримайтесь. Недамо «яким с ділкам» ошукати нас !

Курс валют в Юнекс Банке

Курс валют в Юнекс Банке