Щодо погашення кредиту.

butkevichTI butkevichTI
18 февраля 2016, 15:00
без оценки
До Вас звертається з проханням мати Буткевич Максима Юрійовича, який мешкає за адресою: м.Дніпропетровськ, вулиця Набережна Перемоги 80 кв. 33.
Мій син Буткевич Максим був призван війскоматом у березні 2015 року та після проходження підготовки з червня 2015 року був направлений в зону АТО на захист рубежів нашої країни.
До призову в армію він отримав кредитв розмірі 7000,00 грн. (точну суму я не знаю, це зі слів мого сина) в УКРСИББАНКУ, жодного разу я не отримувала від банку нагадування щодо заборгованості за отриманий кредит і дізналася лише після того як отримала листа с погрозою щодо невиплати за отриманий кредит (на суму понад 10000 грн.) від Фінансової компанії Кредит Капітал. Зі слів мого сина частка кредиту була погашена банку і з 11.08.2015 року я вже виплатила цій компанії 1400 грн. (не зважаючи на те, що я знаходжусь на пенсії)
Після чого я пішла до Вашого банку з питанням щоб отримати інформацію щодо суми боргу по кредиту. Однак банк мені відповів що заборгованості по Буткевич Максиму Юрійовичу не має.
Враховуючи викладене звертаюсь до Вас з питанням, чи мав банк повноваження щодо передачі суми боргу іншій організації не повідомівши про це людину, яка отримала у них кредит? Чи може банк відізвати суму боргу та зменшити суму процентів моему сину, оскільки він знаходиться в зоні АТО з червня 2015 року?

Вдячна заздалегіть,
Буткевич Тетяна Іллівна,
Мешкаю за адресою: м. Дніпропетровськ, вул.Набережна Перемоги 80, кв. 33.

Комментарии (1)

+
0
AndreyKu
AndreyKu
23 марта 2016, 15:49
Андрій, Киев
#
Передавать инфо банк право имел согласно типового договора. Скорее всего ваш кредит был продан натуральным образом.
Для облегчения хождения пусть сын сделает на Вас доверенность.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться