Не повертають кошти ФГВФО

Zenovii1968 12 августа 2015, 3:55
Отделение по адресу: Тернополь, ул. Руськая, 16-А
В свій час розмістив кошти в банку «Фінансова ініціатива». У зв«язку з виїздом за кордон зробив генеральне доручення на представляння моїх інтересів на дружину, в тому числі на отримання коштів з Фонду гарантування вкладів фізичних осіб». Як у воду дивився. Банк «Фінансова ініціатива» ого лосили неплатіжездатним, кошти в Тернополі виплачує Укрсиббанк. У оці мудригелі хочуть, щоб у довіреності було написано, що «довіряється отримання коштів банку „Фінансова ініціатива“ у відділенні Укрсиббанку. Причому тут „Фінансова ініціатива“ якщо кошти виплачує Укрсиббанк. Коротше, десятому закажу не звязуватися з цим банком. Буквоїди, бюрократи і т.д.

владимир олефиров
владимир олефиров
13 августа 2015, 21:50
Ерунду Вы говорите! Так само получил по трем доверенностям в помине в них укерссимбанка не было.А фраза это должна быть обязательно; РОСПОРЯЖАТИСЯ ГРОШОВИМИ КОШТАМИ (ПЕРЕКАЗАМИ), ЩО НАДIЙШЛИ З ФГВФО. Грош цена Вашему нотариусу!!!
PatriotX
PatriotX
15 ноября 2015, 9:04
Владимир, спасибо за письмо, а вы как человек с практикой и опытом, пожалуста расскжите какие у меня надежды на включение в списки по выплатам, если договор открыт за наличку (500$ внесено в кассу) а потом жена пополнила депозит со своего щета на 5500$ на следующий день. Причем перевод средств не с депо щета был а с текущего. Ну и про пополнения депозита безналом в договоре не написано ничего.

Курс валют в Укрсиббанке

EUR 42 42.95