Кваліфікована консультація та приємне враження...

Astronom Astronom
11 июня 2015, 10:53
5
Нещодавно відвідав відділення банку в місті Чернівці вул. Головна 119, де мені потрібно було отримати ряд відповідей на мої питання щодо обслуговування в банку, тарифів, нюансів в роботі… Коли зайшов, то в той день у них проходила акція «Французький сніданок»… всіх клієнтів та відвідувачів за їх бажання пригощали чаєм, кавою та булочками, кексами… Кава — дійсно була смачна… спробував. Тепер щодо консультації по тарифах та нюансах в обслуговуванні… Відповідала на мої запитання консультант Людмила… На всі питання, які я мав — отримав професійну та докладну відповідь. Також мені додатково для зручності Людмила роздрукувала тарифи на обслуговування та надала банківську візитку.

Комментарии (2)

+
0
Oleg Petrov
Oleg Petrov
11 июня 2015, 13:05
#
А вы в дополнение к чаю и тарифам с визиткой, попросите «Правила обслуживания» и все документы, на которые они ссылаются… Чтобы потом не было неприятных сюрпризов, как у большинства клиентов.
+
0
kassiopeya
kassiopeya
24 июня 2015, 9:57
#
До чего дошли, чаем угощают. Молодцы. Позвоните на горячую линию, и потом не удивляйтесь, если тарифы не совпадут или правила поменяются.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться