Дивна ситуацвя із закриттям рахунку

Goodday2020 8 августа 2024, 18:31
29.07.24 зателефонував у КЦ банку, щоб закрити рахунок. Мені повідомили що це можна зробити тільки через відділення.

Сьогодні (08.08.24) я звернувся у відділення для закриття, там мені повідомили що я в них не обслуговуюсь і що потрібно телефонувати в КЦ, щоб перенести рахунки з обслуговуючого відділення на те, куди прийшов. Окей, телефоную в КЦ і мені повідомляють що в мене всі рахунки ще закриті 13.07.24 за начебто «неактивність».
Дивина та й годі… кажу що 29.07.24 я ще заходив в застосунок і бачив свою віртуальну карту, що якщо БАНК порядний, то мвв би хоч смс відправити що ми вже «не друзі», ну тут була стандартна відповідь «що ми нікому нічого не должні». Окей) прошу дати документ/довідку що в мене немає рахунків і я не є клієнтом — на що мені сказали зо такого документу немає в природі, хоч я як колтшній банківський працівник знаю про зворотнє.
Очікую на відповідь по скарзі на цю ситуацію, бо вважаю що банк собі «для статистики» розриває з клієнтами договір заднім числом, бо ще 29.07.24 телефонувавши в КЦ я ще був клієнтом 😅

Банку і співробітнткам бажаю працювати в цьому ж дусі🙂
Ви — кращі!

natashaGra
natashaGra
19 августа 2024, 12:31
Здесь банк не ответит, как не отвечает с момента создания этой страницы. Как вариант пишите в обратную связь на их сайте или сразу в НБУ

Курс валют в Укрсиббанке

USD 41 41.55

Курс валют в Укрсиббанке

USD 41 41.55
Главная / Банки Украины 🏦 / Укрсиббанк 💰 / Отзывы о Укрсиббанке 📝 / Дивна ситуацвя із закриттям рахунку