УкрСиббанк не зараховує кошти на погашення кредитної заборгованості

Samaelko 1 марта 2024, 18:46
Ситуація така:
В мене є виконавче провадження на примусовому стягненні.20 відсодків з моєї зп примусово відраховує бухгалтерія на погашення (працюю офіційно)Як всі знають при відкритому виконавчому провадженні блокують всі банківські рахунки.Також маю кредитну картку в АТ УкрСиббанк.Планові платежі вносив 2 місяці, але помітив що заборгованість росте, а не зменшується.Сьогодні пішов до відділення розбиратися в чому справа.Відповідь дали таку: На Ваш рахунок накладено арешт через виконавче провадження.Заблоковані операції не тільки на видачу коштів, але і на поповнення рахунку.На питання де тоді мої кошти які я вносив 2 місяці (мінімальні платежи).Відповідь працівника: вони заморожені, простими словами «зависли в воздухе» так по русски мне и ответил))
Кажуть ми не маємо права їх зарахувати на Ваш рахунок бо він заарештований приватним виконавцем.Питаю: Як тоді мені погасити кредит якщо ви не можете зараховувати кошти які я Вам добровільно та своєчасно приношу? Відповідь: погасіть виконавче провадження, щоб Вам зняли арешт з рахунку і тоді ми зарахуємо ваші кошти які ви вносили попередні місяці.
В мене борг за провадженням 100000 тисяч грн, я не маю таку можливість оплати одразу щоб зняти арешт, а УкрСиббанк мене загоняє в нові борги нараховує відсотки і не може зарахувати мої платежі.Що це таке? Що за Беспредел??? Доречі в ПриватБанк теж маю кредитку і все зараховується і не чого в «воздухе не зависает»

natashaGra
natashaGra
7 марта 2024, 21:07
Это только в НБУ и скорее всего в отдел надзора за банками. Или очень долго писать им в соцсетях, но результата можно не получить и их админ ещё может заблочить
Coolstream92
Coolstream92
16 марта 2024, 15:54
Більше всього, що Ви зарахування на кредитну картку робите переказом Р2Р, згідно правил опрацювання платіжних систем МС/Visa кошти на картку потрапляють, але не зараховуються на рахунок. Спробуйте відправити платіж за IBAN, який вказаний як реквізити для погашення в Вашому договорі.

Курс валют в Укрсиббанке

EUR 42.1 43

Курс валют в Укрсиббанке

EUR 42.1 43
Главная / Банки Украины 🏦 / Укрсиббанк 💰 / Отзывы о Укрсиббанке 📝 / УкрСиббанк не зараховує кошти на погашення кредитної заборгованості