Не повертають кошти

Дмитрій Вербицький 22 февраля 2024, 11:08
Знімав більшу частину заробітної плати в терміналі приватбанку, з рахунка в укрсибі кошти списали, але банкомат їх не видав! Спочатку неможливо було дозвонитись до підтримки укрсиббанку, на другий день все ж таки вийшло. Перший оператор повідомив, що кошти повернуться протягом 7−10 днів, коли цей термін сплив, я зателефонував другий раз, де вже інший оператор незадоволеним тоном повідомив, що тільки РОЗГЛЯД питання займе 50−120 днів! Це просто абсурд, невже на перегляд камер з банкомату потрібно 4 МІСЯЦІ? Чому звичайний клієнт, якому не дали можливості вибору банку, куди буде приходити заробітна плата, має страждати та брати в борг, щоб оплатити оренду, комунальні та інші речі через те, що у банка регламент? Я не хочу чекати 4 місяці через помилку банку, що одного, що іншого, я хочу повернути кошти, які я намагався зняти 15 днів назад!

22 февраля 2024, 11:10
Я прошу сторони вплинути на цю ситуацію! Рішення є завжди.
Coolstream92
Coolstream92
16 марта 2024, 15:56
Ви заяву на спірну транзакцію щодо видачі коштів в банкоматі іншого банку подавали? Якщо ні, рекомендую подати, є терміни перевірок, і важливо щоб він не сплив (це 90 днів)
28 марта 2024, 18:28
Подавав, я ж і пишу, що терміни розгляду цієї заяви 50−120 днів. Доречі, сьогодні 50 днів і ніяких результатів, окрім «чекайте»)
BIELIKOVA OLENA
BIELIKOVA OLENA
18 апреля 2024, 3:50
Навмисно тягнуть! Навіть якщо Приват і повернув Ваші кошти Укрсиб їх вже не віддасть. Це така у них схема роками.

Курс валют в Укрсиббанке

EUR 42.1 43