Банк не віддає МОЇ гроші

Pani1968 18 апреля 2023, 11:43
Перебуваю на ТОТ. В цьому банку лежать мої накопичення. Цей банк заблокував доступ до моїх грошей через інтернетбанкінг. Мотивуючи це безпекою. Неодноразові мої звернення, вирішити питання доступу, банк ігнорує. Я пропонувала вирішення мого питання, але банк не бажає нічого вирішувати, аби не віддавати гроші. В нас немає зараз відділень цього банку, банкоматів та українського зв’язку. Ці мої гроші мені життєво необхідні для виживання. Виїхати на підконтрольні Україні території немає можливості через сімейні обставини. Є безліч можливостей ідентифікувати клієнта, але банк не бажає нічого чути. Йому вигідно користуватися грошима таких клієнтів як я. І мені незрозуміло, як банк, на який пишуть так багато скарг, отримує якісь нагороди від Мінфіну України. 1 місце за стійкість — це за стійкість не вирішувати проблеми клієнтів і не віддавати гроші? Та ще запитання, чому Мелітополя немає у списку міст України?

natashaGra
natashaGra
25 апреля 2023, 12:23
Полностью согласна и последние события на их страницах это подтвердили
Edo Fordex
Edo Fordex
11 июля 2023, 21:26
Банк говняний, цілком згідний. Але як, цікаво, «Є безліч можливостей ідентифікувати клієнта»? Тут ви загнули, бо ідентифікація клієнта не відбувається по віддаленій процедурі. Не плутайте з верифікацією платіжної трансакції

Курс валют в Укрсиббанке

Курс валют в Укрсиббанке