Гіршого недобанку ще не бачив

Sv5724 7 марта 2023, 8:19
Доброго дня.
Даний недобанк, просто в змові з роботодавцем, де працює людина, відкривають вам договори, не узгодивши жодним чином бажання людини.
Недобанк про який іде мова, відкриває з/п карти, за домовленістю з роботодавцем. Мені поставили умови, при відкритті рахунку, що я не буду отримувати з/п, якщо не підпишу договір. Тобто підпис отримано методом шантажу. Відвязатись від непотрібного банку неможливо, вони підключають самовільно послуги, якими не користуються користувачі, та самовільно знімають за них гроші.
Так даний недобанк, відкрив на моє прізвище собі, дві карти, судячи з усього, таке зловживання викликано корисними мотивами, щоб отримати винагороду за відкриття карток, працівники недобанку, йдуть на такі дії.
Банк отримує комісію за поповнення моєї карти, комісія стягається з моєї зарплати. Я щоб користуватись своїми грошима, та унеможливити розголос з сторони недобанку, про свої витрати, переводжу свою зарплату на карту Приват банку, клієнтом якого я є багато років, та довіряю цьому банку.Як можна позбутись нав’язаних карток даного недобанку, не оплачувати нав’язані послуги, якими я не користуюсь, та не згоден щоб з моєї карти мародерили гроші за незамовлені послуги? Як отримувати з/п, працювати, та відвязатись від такого лиха?

8 марта 2023, 18:57
Так, а до чого тут банк, якщо у вас работожавець негідник?
Sv5724
Sv5724
14 марта 2023, 15:35
Доброго дня. Як це до чого. Навіщо мені послуги якими я не користуюсь. Мені не потрібні додаткові послуги, які вони або самовільно підключили до карти, або привидачі карти, як мені сказали були підключені по замовчуванню. Також попадаються стягнення коштів, стягнення заборгованості, непередбачуваної договором.
14 марта 2023, 15:43
Так у вас є тариф, з умовами якого ви згодні та корустиєтесь послугами. Якщо не згодні з тарифом обираєте інший або навіть обираєте інший банк з більш привабливими тарифами та послугами.
OkeyDoki
OkeyDoki
22 марта 2023, 0:09
Иди и скажи своему начальнику об этом… и расскажи о том что ты не хочешь получать ничего на Укргазбанк… или что-то поджимает раз не идешь…
скорей всего ваш разговор закончиться на том что «начальник скажет или так или найдешь себе работу еще одну»?
Смс-ки с любого банка можно отключить самое главное желание и наличие мозга…

Курс валют в Укрсиббанке

Курс валют в Укрсиббанке