Вкрали гроші, начебто відсотки за кредит

Odarkaskarga 28 декабря 2021, 2:40
Маю нещастя отримувати зарплатню в цьому банку, там же і вирішила оформити кредитну картку, коли трохи не вистачило на ремонт. Мало того, що оператори постійно дзвонили і всучували ту картку, від якої я відмовлялася разів 7, і тепер розумію як була права!
В декілька платежів поступово взяла з кредитних коштів не таку вже й велику суму — 14 000. Банк обіцяв 1% з операцій по кредитних коштах і 52 дні пільгового періоду. Я, як чесна людина, повернула все, що брала, до копійки і набагато раніше закінчення пільгового періоду (який був до 20 січня 2022).
22 грудня 2021 я поклала на картку досить велику суму, якою повністю закрила свої кредитні зобов’язання. 27 грудня інтуїція підказала зайти в додаток банку. І на моє «щастя», я побачила, що банк утримав 401 гривню — відсотки за користування кредитом…
І це вже не в перший раз!!! Але раніше я це списувала на те, що банк одним платежем знімає відсотки за всі недавні операції. Але ж тепер я все погасила! Які відсотки за погашену кредитку?
Найгірший банк! Якби не було так накладно, я б ще й в суд пішла, але я мовчки покладу ці 400 гривень і до біса в пекло викину цю картку, щоб більше ніколи не зв’язуватися з цим банком.
Хоча особисто до працівників відділення чи операторів чату жодних претензій не маю, вони не винні в тому, що банк такий несовістливий…
Полезный комментарий
Odarkaskarga 28 декабря 2021, 2:55
Оновлено: оператор чату пояснила, що пільговий період діє тільки на розрахунки картою. Оскільки мало місце переведення з картки на картку та зняття готівки, то на такі операції не діє пільговий період. За такі операції відсотки нараховуються з наступного дня і до повного погашення заборгованості… Я людина уважна, але менеджер в банку, коли видавала картку, нічого такого навіть приблизно не казала!

28 декабря 2021, 2:55
Полезный комментарий
28 декабря 2021, 3:11
Словом, це все звісно емоції і я надто збуджено це сприйняла. Але не хочу, щоб хтось з вас утрапив в таку ж халепу
ssts
ssts
28 декабря 2021, 4:07
Примерно в половине украинских банков, снятие наличных и переводы не попадают в льготный период. В среднем можно попасть на 4% сразу + 4% в месяц.
400 гривен за обучение финансовой грамотности — не такие уж большие деньги

Курс валют в Укрсиббанке

Курс валют в Укрсиббанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Укрсиббанк 💰 / Отзывы о Укрсиббанке 📝 / Вкрали гроші, начебто відсотки за кредит