Найжахливіший сервіс

Vladimir1965 17 декабря 2021, 12:57
Я, Стунгуров Володимир, дуже невдоволений сервісом вашого банку. Мені була потрібна інформація по своїм перерахуванням. Роздрукувавши банківську виписку по своєму картковому рахунку, за листопад 2021р. я побачив, що по транзакціям за листопад немає МСС-кодів. Я звернувся в чат мобільного додатку Укрсиббанку з запитом надати інформацію, а саме: MCC-код торгової точки, на користь якої списані з моєї карти кошти в сумі 1852,02 USD 16 листопада 2021р;
Інформація необхідна мені для визначення характеру бізнесу продавця та змісту наданих послуг. Мені відповіли, що не знають що таке МСС-код і в вас такої інформації немає. Після цього на другий день я пішов у відділення банку № 450 в м. Харкові на проспекті Науки, 36 і звернувся до працівника банку. Після телефонних дзвінків в операційну підтримку, працівниця відповіла мені, що не знає і в головному офісі теж не знають, що таке МСС-код і де його можна подивитись. Прошу надати відповідь на мій запит, адже ця інформація є відкритою, інші банки України пишуть назву мерчанта, МСС код прямо у виписці. Я хочу дізнатись якому мерчанту і з яким МСС кодом попали мої гроші, а ваш банк відмовляє.
Я звертаюсь до Голови правління Укрсиббанку Лорана Дюпуша, головного операційного директора Андрія Кашперука з проханням, розібратися і допомогти мені у вирішенні мого питання. Прошу дати відповідь на мій запит, а саме надати MCC-код торгової точки по моїй транзакції: 16.11.2021 — Оплата товарів\послуг \ 81056025\CN\BEIJING\HUAQI\*FTPNOVA-NMS-L — 534147******4653 — 1 852,02 USD.

Іван Іовенко
Іван Іовенко
17 декабря 2021, 17:02
А в чеке этой информации нет?
Vladimir1965
Vladimir1965