Брехливі умови по кешбеку New Card зарплата

vp298 26 июля 2021, 2:50
Отделение по адресу: Сумы, пр-т Тараса Шевченко, 28
Банк ошукує пропонуючи підвищений кешбек по картці New Card при нарахування заробітної плати на цю карту.
Оформив картку, подавши онлайн заявку саме на зарплатну New Card. Реквізити надав у свою бухгалтерію. 16.07 було перераховано аванс, з вказанням в призначенні, що це заробітна плата (маю квитанцію). В Банку це відображається як «переказ», хоча в підтримці та персональний менеджер підтвердили, що це заробітна плата. Персональний менеджер також підтвердив, що з кешбеком все нормально та по телефону 16.07, що я виконав умови та отримаю другу частину кешбеку між 16−20 числом.
Станом на 26.07 служба підтримки відповідає, що в мене не зарплата картка, і ніякого кешбеку в 10% мені не мало би нараховуватися.
По-перше, в умовах вказано, що з моменту відкриття та від повідомлення про підключення кешбеку я маю перерахувати першу заробітну плату впродовж 60 днів. Цей пункт виконано, хоча зі сторони банку проблема, що вони навмисне ідентифікують цей платіж «переказ'. Але ще не пройшло і 60 днів.
По-друге, на 16.07 в тому ж чаті підтримки мені говорили, що друга частина буде до 20 числа.
А тепер, після того як я змінив банк на роботі, Укрсиббанк кидає свого нового клієнта. В цьому місяці ще отримаю заробітну плату на цю картку, але з наступного — змінюю назад і закриваю все в цьому банку, який не поважає своїх клієнтів.

vp298
vp298
26 июля 2021, 11:50
Гарно банк кидає: тепер і менеджер персональний був випадково призначений (місяць працював та телефонував, надсилав електронні листи, в холосту), і в початковому відділенні оформили звичайну New Card. От тільки я подавав заявку на оформлення через лендінг сайт саме зарплатної New Card, а також маю заяву на перерахування зарплати зі штампом відділення (м. Слов'янськ) де оформляв, і всі скрипти консультантом в банку використовувалися саме як для зарплатної. Банк просто намагається злити власні акційні умови! Саме знову буду в тому місті на наступному тижні, зайду поговорити до відділення, де оформляв — знову цілу годину обідньої перерви витрачу на Укрсиб, щоб закрити все.

Курс валют в Укрсиббанке

EUR 42 42.95

Курс валют в Укрсиббанке

EUR 42 42.95
Главная / Банки Украины 🏦 / Укрсиббанк 💰 / Отзывы о Укрсиббанке 📝 / Брехливі умови по кешбеку New Card зарплата