банк шахраї та кидали!

raptorua 12 февраля 2019, 19:20
Отделение по адресу: Черкассы, бул. Шевченко, 239/3
Останнім часом Укрсиббанк перетворився на кидал як форвардбанк! Не встиг вчасно поповнити кредитку, запізнився на 3 дні, бо не працювали термінали котрих на все місто аж 4 шт, вони постійно в них не працюють як і гаряча лінія недоступна після 17 години!!! Банк не звязуючись зі мною, почав наярювати на роботу та знайомим і зливати чужим людям про мене інформацію, більш того він незаконним шляхом отримав персональні данні моїх знайомих і повідомив їм що це я надав банку їхні персональні данні, а я з цими людьми давно навіть не спілкуюсь! На мої скарги несправності терміналів мені відповіли «так це ж техніка вона ламається, то використовуйте інші банки для оплати рахунків Укрсиббанку і взагалі у вас є цілий місяць для поповнення»… Інформації про сравність своїх терміналів банк не має або спеціально не надає. Спеціально відпросився з роботи щоб попасти в кассу, замість 3х кас працює одна в котру черга, простояв в черзі довго… Касирша мені запропонувала поїздити по місту пошукати працюючі термінали в інших відділенях, те ж саме мені сказали по гарячій лінії… УкрсибБанк навмисно створює проблеми клієнтам щоб загнати їх в просрочку і намагатиметься робити все щоб ти вчасно не зміг провести оплату, а потім робить тебе винуватим

Курс валют в Укрсиббанке

Курс валют в Укрсиббанке