Не повага до клієнтів

0673277786 28 ноября 2018, 12:01
Шановні клієнти УКРСИББАНКУ та майбутні потенціальні клієнти.
Якщо ви зібралися відкрити рахунки в цьому банку або і далі з ним працювати, прочитайте уважно цей відгук, особливо тим хто хоче відкрити рахунок.
Нашому підприємству заблокували рахунок, в зв«язку з тим що вчасно не подали документи на індентифікацію. Ця процедура відбувається кожного року і як подобається співробітники банку повинні про це повідомити підприємство. Але не в нашому випадку. Відділенню 141, на Діхтяревський,32 м. Києва це зробити було „западло“, набагато краще попити кров у клієнтів. Вони зіслалися на те, що телефонували керівнику, а їм не відпов.
Не вірю. Всі телефони, вказані в картках дійсні і навіть якщо по якійсь причині клієнт не відповів, потрібно повідомити письмово. Це не треба відправляти на електронну почту, а просто написати в клієнтбанк і все.
Ну коли це таке було, „вони ж банкіри“, це ми раби.
Тільки Ви шановні забули, не буде нас, а Вас. Це ми вам даємо свої кошти, а не беремо у вас.
Ну це була ремарка.
Після заблокування рахунку, вірніше як тільки ми зрозуміли що рахунок заблоковано, документи були подані.
Але й тут банк був на висоті. Начальника 141 відділення м. Києва на роботі не було. Касир взяла документи і сказала що вони будуть на обробці 6 банківських днів, так як немає начальника відділу і прискорити не можливо, прада номер телефону її дала. В телефонній розмові ( розпечатку розмови можливо заказати у оператора) начальник відділу повідомила, що її не буде цілий тиждень і замісника у неї не має, так що нам придеться чекати.
Це було 19.11.2018р.
Я 20.11.2018р. зателефонувала на горячу лінію. Без результатно.
Тоді написала відгук, про роботу банку, не вказуючи конкретно яке відділення. Написала голу правду. Банк відреагував миттєво. Звонили, виясняли, але нічого не було зроблено,. Одна пиль в очі.
Ну напевно начальника відділу все таки потурбували. Вийшовши на роботу в понеділок, це шостий банківський день (26.11.2018р.) пані начальник рішила красиво попити кровушки даль у підприємства.
До наданиї документів потребувався код доступу до Статуту ( 2 роки він був правильний, а цього разу номер реєстратора їй не сподобався і весь час спираючись на постанови Нацбаку). Надали.,,, при телефонній розмові запитала чи все що потрібно, кажіть зразу все надамо.
Відповідь — не знаю.
Таки да, не знала. На слідуючий день потребувала сканкопію паспорта і індетифікаційного коду. Попросила вислати сканкопії.
Дальше ще гірше. Потрібно скани завірені привезти до банку. Це ще не все.
Дальше потрібна Довідка про доходи директора і це все спираючись на накази Нацбанку.
Скажіть будь-ласка, а в постановах того ж нацбанку не має такої статті для співробітників банків як працювати з клієнтами.
А як банк працював раніше з нашими документами, якщо через 2 роки виясняється що не видно в свідоцтві реєстраційного номеру, а копії паспорта директора і його індетифікаційний номер не читаємі. А де ви були пане начальник рік тому, коли вам подавали очередний раз документи на індентифікацію? (Тут більше запитань чим відповідей)
Просто, ГАНЬБА БАНКУ.
Невже це політика Уксобанку.
Невже Керівнику банку не цікаво, як працюють його відділення.
Цей відгук написала не тому що в мене „крик душі“, а для тих людей, клієнтів які хочуть прийти до цього банку і відкрити рахунки або з ним працюють.
Будьде обережні. І мільон разів подумайте чи потрібен Вам такий банк.
Думаю, що начальник відділення це робить навмисне, Кінець місяця, рахунок заблоковано, а це все податки і не малі.
ГАНЬБА 141 ВІД. УКРСИББАНКУ м. Києва.

Курс валют в Укрсиббанке

Курс валют в Укрсиббанке