Некомпетентна консультація менеджера по кредитним продуктам

Raisa3001 11 сентября 2018, 11:30
Отделение по адресу: Харьков, ул. Дарвина, 6
Я, 16.05.2018 р. звернулась до відділення ПАТ «Укрсіббанк» за адресою м.Харків вул.Дарвіна,6 з приводу отримання інформації стосовно мого пенсійного рахунку. Менеджер Вікторія (прізвище менеджер не вказав, але залишив № телефона -0686155245) запропонувала мені оформити додатковий продукт — банківську карту с кредитним лімітом. В зв`язку з тим, що восени 2018р. я планую пройти курс лікування та не впевнена, що мені вистачить на це лише власних коштів, я погодилась оформити кредитну карту на випадок можливої потреби у додаткових коштах в майбутньому. За час консультування я декілька разів наголосила менеджеру Вікторії, що на теперешній час в мене нема потреби в отриманні кредитних коштів і така потреба може не виникнути, тобто карту я погоджусь оформити на випадок форс-мажорної ситуації. Впродовж наступних місяців я виїхала з м.Харкова до родичей і повернулася лише у вересні. На початку вересня мені надійшов дзвінок від банку з пропозицією погасити заборгованність за діючим кредитом для отримання нового кредиту в більшій сумі. На моє питання яким чином у мене виникла заборгованність, якщо я жодного разу не коритувалась картою, навіть не активувала її, мені відповісти не змогли. Я звернулась до відділення банку, де знов мала спілкування з менеджером Вікторією, яка повідомила мені, що я отримала не кредитну карту, а так званий«кредит готівкою на карту» і вне залежності від коритування ним я повинна сплатити проценти — за кредитні кошти, якими я жодного раза не користувалась!!! Я запросила виписку по рахунку, з якої чітко видно, що сума сплати по тілу кредита та процентам щомісячно списувалась з мого карткового рахунку, але немає жодної операції по рахунку по зняттю коштів готівково чи безготівково. Наразі я повина сплатити банку проценти по кредиту, яким я не користувалась, в сумі 940,88 грн. Менеджер Вікторія на всі мої питання відповіла, що це я її невірно зрозуміла, а на моє зауваження, що ніхто не буде брати такий вид кредиту, при якому він кредитом не користується, але проценти щомісячно банку сплачує — відповіла, що в банку дуже багато таких клієнтів, хто кредитом взагалі не користується, при цьому проценти сплачує. З усього цього я можу зробити лише один висновок — менедже6ри відділення по вул.Дарвіна,6 не вміють косультувати, не розуміють, що потрібно клієнту, не знають свої продуктів, їх ціль — сам факт продажи послуги. Я пенсіонер з невеликою пенсією, декілька разів в рік проходжу курси лікування, в мене немає грошів і вільного часу для забавки оформлювати кредити в банку під значний процент та гасити його, не користуючь кредитом!!! Наполягаю на тому, щоб ситуацію, яка виникла з моїм кредитним рахунком та, особливо, з менеджером Вікторією, було детально розглянуто відповідними службами банку, за результатами чого нараховані проценти по кредиту були сторновані, кредитний рахунок закрито. Акцентую вашу увагу на основних питаннях — я була некомпетентно проконсультована менеджером, в мене не було необхідності в отриманні кредита готівкою в повній сумі 16.05.2018, карту я бажала оформити на всяк випадок і сплачувати проценти тільки за кредит, яким ПЛАНУВАЛА СКОРИСТАТИСЯ В МАЙБУТНЬОМУ!!!. Очікую на вирішення проблеми.

Курс валют в Укрсиббанке

EUR 42 42.95

Курс валют в Укрсиббанке

EUR 42 42.95
Главная / Банки Украины 🏦 / Укрсиббанк 💰 / Отзывы о Укрсиббанке 📝 / Некомпетентна консультація менеджера по кредитним продуктам