Не продали валюту

trashmail10 14 августа 2018, 14:43
Прийшов в відділення, хотів купити валюту. Вимагали паспорт, я запропонував перевірити мою особистість по водійському посвідченню — відмовились. За законом я можу здійснювати операції на суму до 150 тис. грн. на день без пред'явлення паспорту. Зараз тут будуть казати що «так банк контролює, чи я не перевищив цей ліміт в 150 тис. грн.» — але ж я був згоден надати водійське посвідчення, документ, який однозначно ідентифікує мене як особу! Тим більше, я є клієнтом цього недолугого банку і моя анкета в системі банку є — відповідно, там є і копія паспорту і інші необхідні дані. Коротше кажучи — погано працюєте. Незручний забюрократизований банк. Потім вони будуть дивуватись, чому їхні клієнти уходять в Монобанк…
Минфин
Ответ администратора
16 августа 2018, 14:55
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 16.08.2018).

Luckymen
Luckymen
14 августа 2018, 15:26
НУ купите валюту в монобанке). Во вторых без паспорта и идентификационного кода вы можете совершать операции на сумму не превышающую 15 000 грн в сутки, а все что свыше 150 000 заполняется анкета-опросник с указанием источника происхождения денежных средств
TOR
TOR
20 августа 2018, 14:52
Вказана Вами вимога не є обов'язковою при здійсненні валюто-обмінних операцій. В один день в одному банку згідно діючого законодавства можна купити валюти на суму до 150тис.грн. без предявлення документів. Банк може попросити документ лише у випадку коли резидентність клієнта викликає сумнів. Вимоги щодо опитувальника та паспорта і кода не відносяться до обов'язкових при валютообмінних операцій
mary27
mary27
16 августа 2018, 1:47
«Потім вони будуть дивуватись, чому їхні клієнти уходять в Монобанк…» — «Укрсиб» занимается юр.лицами, для физ.лиц в основном з/платные проекты.
Физ.лица им неинтересны.
И плевать они хотели на «монобанк».

Курс валют в Укрсиббанке

EUR 42 42.95