«найкращий банк у світі»

Ivan Duduk 24 июля 2018, 12:59
Отделение по адресу: Киев, пр-т Голосеевский, 94
Взяв в розстрочку товар через укрсиббанк, все вчасно платив, а останній платіж заплатив в останній день вранці і мені ПРИЙШЛО ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПРО ОПЛАТУ,. Наступного дня телефоную, а мені кажуть що платіж зарухували вони наступного дня і що винен Я їм ще 383 гривні! Я принципово не буду оплачувати ці гроші, то як оплатив вчасно останній платіж!!! І повністю погасив заборгованість! А те що цей «класний» банк не зміг його вчасно отримати, не мої проблеми!!! Мені однаково на всі подальші дії стосовно цього договору, оплачувати нічого не буду! Для мене він закритий!
Більше ніколи не буду користуватись послугами цього банку!
Минфин
Ответ администратора
26 июля 2018, 20:00
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 26.07.2018).
Пользователь не предоставил документы по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом данной кредитной компании.

Toxa David
Toxa David
24 июля 2018, 17:08
Згідно пунктів 8.4 і 8.5 статті 8 Закону України про платіжні системи та переказ коштів в Україні міжбанківський переказ виконується у строк до трьох операційних днів та переказ, що здійснюється на підставі клірингових вимог, не може перевищувати трьох операційних днів. Если Вы платили через кассу банка Укрсиба последний платеж и имеете квитанцию то да Вы правы, если нет то читаем выше и согласно закона прав банк. «мені ПРИЙШЛО ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПРО ОПЛАТУ» — от Укрсиббанка?

Курс валют в Укрсиббанке

Курс валют в Укрсиббанке