Українське розчарування під світовим брендом

Андрій Микитка 16 апреля 2018, 8:45
Користуюся послугами даного банку декілька років. У квітні виникла заборгованість по кредитній картці у розмірі 108 грн ( хоча я регулярно і вчасно завжди сплачую одну сумму, але можливо не доплатив цю сумму). Після цього почався кошмар. Банк передає мої персональні дані колекторам з фірми Укрборг, які вже протягом місяця кожного дня, по декілька разів дзвонять, пишуть, погрожують мені і рідним. Ніякі пояснення, що я оплатив борг після першого дзвінка не діють. Звернення на гарячу лінію банку результатів не дають. Пояснення примітивні — ми нічого зробити не можемо, не звертайте увагу))) Не звертайте увагу на 6-7 дзвінків протягом дня до мене і знайомих ( перед яким просто соромно). У жодному разі не рекомендую звертатися до цього банку, з українським менеджментом і світовим брендом.

Toxa David
Toxa David
16 апреля 2018, 11:09
Звонит коллекторская контора которой списки должников передал банк. Списки обновляются банком раз в месяц (как правило). На Ваши звонки и заявления коллектора не реагируют только на списки банка. Так что придется терпеть пока не обновят списки. Ради Вас обновление списков не ускорят и банк звонить коллекторам и вычеркивать Вас из списков не будет. Так поставлено и в других банках. Такой уж этот сервис. Терпения Вам.

Курс валют в Укрсиббанке

Курс валют в Укрсиббанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Укрсиббанк 💰 / Отзывы о Укрсиббанке 📝 / Українське розчарування під світовим брендом