Самый алчный и лживый банк, никогда не связывайтесь с ним!!!

iunior iunior
16 октября 2014, 10:50
1
ДОБРОГО ДНЯ!!! Мала необережність взяти кредит в цьому банку, сплачувала кредит 6 років вчасно, заборгованості не було,,, але прийшов час, коли в м.Ужгороді цей «прикрасний» ПІБ закрили… не повідомивши нікого із своїх клієнтів....і як ви думаєте??? всіх своїх клієнтів ПІБ перепродав… і як з«ясувалося аж чере 5 місяців УКРБОРГУ… п»ять місяців я шукала, куди і кому я повинна сплачувати свій борг по кредиту,,, так і незнайшла і тут раптом через півроку отримую лист із АЛЬФА банку,,,, я, злісний неплатильщик,,, за ці 5 місяців вже АЛЬФА банк передав мій кредит УКРБОРГУ,,,,,,, відповідно пеня єнної суми,,, тобто банк прочекав 5 місяців щоб накрутити пеню,,, аж тоді вирішили повідомити клієнтів,,,, на теперішний час судова справа,,,,,, так що перед цим як зв«язувати з таким „алчним“ банком як ПРОМіНВЕСТ добре подумайте???????????????

Комментарии (3)

+
0
magistralchimik
magistralchimik
21 октября 2014, 10:37
Наталья, Днепропетровск
#
А на горячей линии прома что говорили, когда вы искали их?
+
0
Anastacia
Anastacia
24 октября 2014, 16:46
Анастасия
#
Уважаемый клиент!
Мы с радостью поможем Вам в данном вопросе!
Для получения консультации просим Вас направить Ваши контактные данные на официальную электронную почту банка — bank@pib.ua.
Благодарим за обращение!
С уважением,
Контактный центр
ПАО «Проминвестбанк»
+
0
oleole
oleole
26 октября 2014, 17:47
#
Посылайте их в одно место. Я так понимаю вы оплатили минимум 80% кредита за 6 лет. Пусть идут в суд, хотя если долг купили коллектора наврядли они туда пойдут.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться