«Висококваліфіковані професіонали»

Nenavizhu Nenavizhu
8 августа 2012, 12:08
без оценки
Привожу вам зміст рекламного буклету ПІБа (в дужках наведені виправлені помилки):

• Промінвестбанк — провідний банк України, який пропонує
клієнтам широкий спектр сучасних банківських продуктів та
послуг.
• Запорука (Запорукою) надійності та стабільності Промінвестбанку є його
приналежність до провідної російської фінансової
корпорації — «Зовнішекономбанк».
• Спираючись на більш ніж 90-рїчний досвід роботи, Промінвестбанк не стоїть на місті (на місці, бо місто — це Київ) — він продовжує розвиватися, впроваджуючи найсучасніші технологічні рішення, вдосконалює процедури, процеси, продукти, прагнучи забезпечити своїх клієнтів одним з найкращих у їх практиці банківському сервісі (банківським сервісом)
• Клієнтоорієнтованість — основа стосунків Банку із клієнтами. Промінвестбанк розуміє потреби клієнтів, пропонуючи не стільки продукти, скільки індивідуальні фінансові рішення в залежності від їх актуальних потреб.
• Мережа роздрібних відділень Промінвестбанку забезпечує потреби клієнтів у банківських продуктах у будь-якому місці України. Банк забезпечує адекватний стратегічним цілям розвиток мережі відділень в усіх обласних центрах країни, ефективність і конкурентність діяльності яких базуватиметься на наданні регіональним клієнтам широкого спектра (спектру) банківських послуг.
»Персонал Банку — це колектив висококваліфікованих та ініціативних фахівців, здатних ефективно працювати у команді та вирішувати нестандарті питання, задовольняючи тим самим потреби клієнтів у сучасних і якісних банківських продуктах, послугах, сервісі — Це видається сумнівним, беручи до уваги, що ці «висококваліфіковані професіонали» навіть не можуть зробити рекламний буклет, не наробивши в ньому купи грубих помилок. Насінг ту сей моар

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться