... любі друзі

yurii2016 4 марта 2016, 20:14
… я особисно буду з цим псевдо-банком судитись. Самі закрили (читай розірвали) мій депозитний договір, впаяли 100 грн без повідомлення, лише прийшло якесь сумбурне смс. І раді мінусувати.

Для .., які захочуть підписатися із цим «банком», вимагайте «Загальні Положення», нехай … друкують. І почитайте, що ви… і нічого в цьому житті не розумієте.

амінь (п.с. лише після того як я відсужу свої кошти)

4 марта 2016, 21:17
А можно докладніше про самовільне закриття (розірвання) банком Вашого депозитного договору. Які були умови цього договору?

Анекдот. Вклдник банку судді: Але ж Закон на моєму боці! Суддя: так, але на боці банку ГРОШІ. (с) Прочитав раніше на сайті Мінфін.
5 марта 2016, 0:04
П.9.5. договір може бути розірваний за ініціативою банку на умовах визначених Загальними Положеннями.
— — — — «Загальні Положення» (ЗП) — це їхня манта, яка є по всьому договору. Прикол в тому, що ці ЗП не є частиною договору, тобто можуть змінюватись, хоча я поставив підпис що його отримав (короче, як лох звичаний, ха-ха). В даному спорі вони посилаються на пункт 6 в цих положеннях — якщо без подробиць, то вони можуть поставити будь що, хоч мільярд, якщо ти не зможеш на протязі 20 днів закрити договір першим. Круто?

Вони провтикали одну фішку із звітом, здається не до кінця схему промалювали. Не хочу наводити специфіку. Але мені прийшлось витрати десь 4 години, щоб зрозуміти який я був лох, коли це підписував. Прикол в тому, що ми майже не маємо 4 годин часу сидіти в філії читати їхнє лайно і цим вони користуються.
— — — щодо судді, ти скоріше правий і я нічого не доб'юсь, але психіку парі їхніх юристів я маю порушити, як мінімум.

всього найкращого
5 марта 2016, 10:51
Дякую за відповідь. Пішов вивчати ЗП. :)
5 марта 2016, 11:57
Немає за що

да, і ще один маленький пункт 9.6. в мене є. Суть його в тому, що якщо при настанні п.9.5. (банк розірвав договір), то банк не несе фінансової відповідальності за збитки(читай, прихватизація твоїх коштів). Короче, якщо після 20 днів не прийдеш в банк для вказання куди віддати твої кошти із заблокованого рахунку — то гуд бай дєнюжкі.

і це при тому, що договір старий, на 2 листка. страшно подумати як виглядає новий.

Уявляю собі щасливих вкладників, що поїхали закордон і банк про це пронюхав.
1954 P
1954 P
6 марта 2016, 19:01
П.9.5 имеет несколько подпунктов. На основании которого из них банк расторг депозитный договор?
7 марта 2016, 9:34
Я кажу, в мене старий договір, там немає підпунктів.

ти маєш на увазі оце чудо на 39 сторінок?! www.procreditbank.com.ua/assets/Uploads/docs/General-Agreement-ukr-180116.pdf
… у мене основний договір на 2 листка + нероздруковані ЗП.

щодо суду, я здається відмовлюся від своєї ідеї і нехай їх подавить, благо сума не дуже велика. Мої клопоти перекривають їхню крадіжку і виграш в суді мені обійдеться в мінус. Тому десь так.

На цьому я завершую свою епопею і заходити на цей сайт перевіряти коментарі напевно вже не буду.

всього найкращого

Курс валют в Прокредит Банке