Не заходять кошти по Державній програмі є-оселі

atieadnan 2 мая 2024, 22:07
Отделение по адресу: Одесса, пл. Греческая, 3/4
Це не скарга на співробітників відділення, це порушення термінів зарахування коштів по державній програмі є-оселя. Я, Атіє Аднан, скаржусь на те що державний ПриватБанк не зараховує кошти по програмі Є-оселя мені як продавцю нерухомості. Кошти були відправлені з УКРГАЗБАНКу 01.05.2024 року в 16.32, завтра буде 03.05.2024, вже третій день як я буду знову у відділеннях Приватбанку чекати поки зайдуть кошти на мій рахунок. По факту — для перерахування коштів по Державній програмі Є-оселя я вибрав державний банк ПриватБанк, відкрив рахунок, і предоставив реквізити для перерахування коштів як продавця в УКРГАЗБАНК, в 16.32 кошти були відправлені на мій рахунок. 01.05.2024 року в день угоди в 17.00 я прибув на відділення Приватбанку в м.Одеса, але до закриття відділення в 18.00 вони на рахунок не поступили. Я зателефонував на гарячу лінію, відправив в застосунку Приват 24 платіжне доручення і залишив скаргу. Вранці прийшов запит що потрібні підтверджуючі документи і я в 09.30 заніс оригінал договору купівлі-продажу у найближче відділення на вулиці Грецька в м.Одеса. Кошти так і не надійшли на рахунок до кінця робочого дня 02.05.2024 року. Не допомогли ні дзвінки на 3700, ні скарги, ні звернення в різні відділення Приватбанку. Ми з покупцем не можемо підписати договір остаточного розрахування по угоді Є-оселя у нотаріуса, хоча у договорі прописано що це повинно було відбутися 02.05.2024р., на слідуючий робочий день. Це порушення термінів зарахування коштів — якщо є державна програма якою передбачається перерахування коштів на рахунок який вибирає продавець у будь-якому банку то повинні ці кошти зараховуватись першочергово! По Україні з відгуків інших клієнтів кошти зараховувались на інші банки на протязі 30 хвилин, чому така неприємна ситуація трапилась в Приватбанку і на який нормативний документ банк ссилається затримуючи мільйони на своїх рахунках, а ми іногородні покупець і продавець повинні чекати.
3 мая 2024, 9:56
Вітаємо.
Наші спеціалісти вже перевіряють інформацію та розбираються в ситуації, за результатами розгляду якої з вами додатково зв'яжуться.

OkeyDoki
OkeyDoki
2 мая 2024, 23:00
По еоселя не написано до скольки могут зачисляться.

А если следовать закону то до 3-х робочих дней. то есть если они отправлены 1 крайный срок это 4 число…
Illja
Illja
3 мая 2024, 4:46
Відправив гроші в 16:32, і вже в 17:00 чекав бвля відділення на них😅😅 цирк та й годі

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Не заходять кошти по Державній програмі є-оселі