Невиплата кешбеку за умовами акції Бажані товари з подвійною вигодою

Валерій Антюхов 22 сентября 2023, 15:41
Дізнався, що ПриватБанк запроваджує акції за виконання яких надається можливість отримувати кешбек за покупками по деяким категоріям. Для мене це була приємна новина, але якщо чесно ставився я до неї скептично, з недовірою. Серед переліку акцій була й «Бажані товари з подвійною вигодою». Умовою акції було необхідно купити товар в «Оплату частинами» в одному з магазинів партнерів і за це отримати можливість повертати кешбек 3% за будь-які покупки в межах трьох місяців. Я зареєструвався в даній акції і отримав про це сповіщення в додатку. Потім був діалог з оператором в чаті підтримки, який завірив мене, що дійсно на будь-які покупки в межах 3 місяців після купівлі товару в «Оплату частинами» буде нараховуватися кешбек в розмірі 3% одразу після оформлення такої покупки.
Сьогодні о 10 годині я здійснив покупку в магазині Фокстрот в оплату частинами та після цього отримав ще одне повідомлення від банку, що тепер за будь-які оплати кредитними коштами в будь-якому магазині я отримуватиму кешбек в розмірі 3% терміном 3 місяці. В 11.55 задля перевірки дієвості даної акції було здійснено купівлю в інтернет-магазині Аптека Доброго Дня і на моє здивування в виписці про платіж не було ніякої інформації про кешбек. Мене це обурило тому, що здійсни я цю покупку в іншому банку, то гарантовано отримав би і кешбек і повну інформацію про нарахування та кількість наявного кешбеку на цей час. Звернення до підтримки не дало відповіді на проблему окрім стандартної фрази, що ваше звернення зареєстроване та передане для ознайомлення у відповідний підрозділ. Ось такий негативний досвід з кешбеком від ПриватБанку. З жодним іншим банком ніколи не виникало подібних проблем, а тут таке. В принципі сам винен, захотілося проекспериментувати. Давно не користувався їхніми послугами та після цього ще більше не буду цього робити.
23 сентября 2023, 10:40
Вітаємо. Приносимо вибачення за незручності.
Бачимо, що наразі ваше питання вже розглядають профільні фахівці. За результатами перевірки з вами додатково зв'яжуться.
Полезный комментарий
Валерій Антюхов 25 сентября 2023, 15:35
Проблема вирішена — кешбек нараховано. Річ у тому, що під час онлайн оплати спочатку відбувається блокування певної суми, а вже потім фактичне списання необхідної суми. З цієї причини й не відбулося нарахування одразу, а тільки під час фактичного списання коштів. Співробітник ПриватБанку під час розмови з приводу цього питання дуже ввічливо та грамотно роз’яснила про механізм нарахування кешбеку і після деяких покупок в різних магазинах можу з впевненістю заявити, що дійсно все працює і кешбек нараховується. При цьому, якщо у вас окрім акції «Бажані товари з подвійною вигодою» підключені ще й «Кешбек 5% на одяг і взуття для родини та дитячі товари» чи «5% кешбеку на товари для дому та ремонту», то при покупках в цих магазинах нараховується підвищений кешбек 5%. На сьогодні це найбільший відсоток кешбеку по вищеперерахованим категоріям тому на час дії цих акцій користуватимуся тільки картою Приватбанку.

25 сентября 2023, 15:35
Полезный комментарий
Azovka
Azovka
26 сентября 2023, 15:35
Є проблема з виплатою кешбеку, всі умови виконую, але останній раз отримав кешбек за липень (на початку серпня), за серпень виплати не має, вже і за вересень закрив умови програми…не дуже хочу новий негативний відгук писати…можливо в особистому спілкувані?
27 сентября 2023, 10:29
Підкажіть, будь ласка, як відбувалася виплата в кінці місяця? Єдиним платежем?

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Невиплата кешбеку за умовами акції Бажані товари з подвійною вигодою