Кража денег со счёта

rubkanat 17 января 2021, 1:17
Отделение по адресу: Киев, ул. Васильковская, 1
Вчера без всяких подтверждений и 11 января были сняты деньги на Телеком услуги: PORTMONE MOBILE, KYIV: Комунальні послуги: PORTMONE.KOMUN., ID платежу 1536422033: ID платежу 1531798356 в общей сложности 300 грн. но почему банк не может проследить на кого пошли эти деньги ведь в оплате указываются данные получателя и от кого идёт оплата, даже оплачиваешь постоянно с одного адреса всё равно приходит подтверждение на телефон, а тут банк оплачивает не понятно, что и не может проверить, что это за оплаты значит в этом замешен банк и нужно убегать с этого банка.
17 января 2021, 10:58
Судячи з усього, картка раніше була додана для оплати на сайті.
Хочемо звернути вашу увагу, що проведення оплати в інтернеті або прив'язки картки на сторонньому сайті можливе лише в тому разі, якщо дані картки, що відомі лише її власнику, були введені при здійсненні цієї операції.
Зі своєї сторони ми відображаємо у виписці всю інформацію, яку нам надає сервіс, через який було здійснено платіж. В даному випадку, у виписці було відображено назву сайту на якому проводилась оплата. Відв'язати картку ви можете в особистому кабінеті даного сайту або звернувшись в його підтримку.
Якщо ви маєте підозру, що дані картки стали відомі третім особам, радимо заблокувати картку через Приват24 або звернувшись до нас в підтримку.

Jokets
Jokets
17 января 2021, 8:56
Банк вам указал где оплата, вот обращайтесь в портмоне и спросите за что оплата. А лучше закройте все карты и не пользуйтесь ниодним банком