Термінал Приватбанку видав ФАЛЬШИВІ (сувенірні)купюри 4200!!!!

Yulia Yulianna 6 августа 2020, 10:49
04 серпня моя мама пенсіонер зняла в банкоматі Приватбанку у м.Львові на проспекті Чорновола ( ТЦ «Арсен») 4200 грн. Всі купюри були фальшивими (написано на них сувенірний банк)!!! Мама плела кошти в гаманець, а ввечері дома виявила, що вони фальшиві! В термінал кошти кладуть працівники Приват банку — виходить Приватбанк займається шахрайством і підробкою грошей видаючи своїм клієнтам фальшиві гроші! Прошу розібратись в ситуації і повернути кошти! Заявка на гарячу лінію подана і в поліцію також!
6 августа 2020, 13:42
Ми проводимо перевірку купюр, якими інкасуються наші банкомати, щоб виявити такі номінали, котрі не можуть бути в подальшому використані клієнтом.
На жаль, вказаних у відгуці даних недостатньо, щоб детально розглянути описану ситуацію. Щоб перевірити інформацію ми запросили ваші контакти в особистому повідомленні.

MykolaA
MykolaA
6 августа 2020, 11:04
«і дома виявила, що вони фальшиві! » - викладіть фото банкноти, будь ласка.
AlexiusTwentyOn
AlexiusTwentyOn
6 августа 2020, 11:19
Сказал бы ещё что тысячу долларов сняла, а они фальшиви, Фима)) Сказочник) Или во Львове это норма?
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
6 августа 2020, 19:10
Где-то я такое уже читал… Ага, вот: https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/163008/#com3888438 — отзыв
happyfox8 июня 2020, 17:51.
В такое верится с трудом…
Кстати, в моем комментарии к отзыву happyfox8 июня 2020, 17:51 есть ссылка на прошлогоднюю подобную историю, и тоже про маму. :)
Iriska05
Iriska05
6 августа 2020, 23:49
Я бы на месте банка и маму и дочь в полицию сдала бы сразу за мошенничество!Банкомат не может выдать фальшивые купюры!если бы они там были,Машина их распознает и скинет в сброс кассету!так что эту историю,девушка,засуньте подальше и никому не рассказывайте, а то статья
Zhmunya
Zhmunya
7 августа 2020, 14:58
А я думал откуда сказочники берутся - оказывается материальная мотивация творит чудеса и у человека открываются творческие способности в этом жанре.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Термінал Приватбанку видав ФАЛЬШИВІ (сувенірні)купюри 4200!!!!