Caramel13 23 ноября 2019, 12:52
Обращаюсь в который раз по поводу реструктуризации, вроди бы этот вопрос решили… 100050000 раз говорила что я НАХОЖУСЬ ЗАГРАНИЦЕЙ, ПРИЕХАТЬ В УКРАИНУ НЕ МОГУ!!! На что оператор выдает-да вам доступна услуга реструктуризации но вам нужно приехать в украину подписать договор ручкой тк электронная цифровая подпись не действует здрасти баба настя!!! Приехали! А зачем тогда вы выдаете эти эцп если они даже у вас не действуют? В украину приехать по ряду причин, в том числе по состоянию здоровья не могу!!!
23 ноября 2019, 14:22
Нам дуже шкода, що Ви стикнулись з такою ситуацією.
Якщо ми правильно розуміємо, мова йде про користування карткою «Універсальна» (http://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna/).
Згідно з умовами користування карткою, Ви маєте можливість вносити не всю суму за кредитом відразу, а розділити її – обмежуючись внесенням мінімальних платежів у розмірі 5% від залишку заборгованості, але не менше 100 грн.
Що ж стосується умов оформлення реструктуризації, дійсно, послуга може бути оформлена лише у відділенні банку на території України.
З повагою, ПриватБанк.

23 ноября 2019, 13:13
Взагалі ЕЦП має юридичну силу власноручного, так що мутить щось «високотехнологічний» банк...
23 ноября 2019, 13:48
100%и в налоговой проходит и в остальных госконторах, а в привате не действует, только личное присутствие
24 ноября 2019, 11:51
Реструктурізація боргу дозволяє їм узаконити придуманий борг. Тепер вони готові зробити навіть нормальний договір з особистим підписом клієнта якого потім ще сфотографують з договором у руках
corsww
corsww
23 ноября 2019, 15:12
Да какой это высоко технологический банк. Это давно уже мошенническая шаражкина контора.  Они будут требовать личное присутствие если даже человек умер. Причем если он даже явится к ним с того света думаете их это смутит? Они тут же предложат  ему  какую нибудь мошенническую страховку на сохранность гроба от одних из своих друзей по стрипклубу.
23 ноября 2019, 16:03
Да, вы правы. Именно такой ответ мне и пришел только что.« Только личное присутствие» электронная подпись не подходит.
24 ноября 2019, 11:32
Особисто моя думка, вирішувати звичайно Вам. Не робіть реструктуризації боргу. Скажіть щоб звертались в суд. В деяких випадках вони відразу попросчть закрити хоча б тіло кредиту. Якщо ні то зверніться до профільного адвокату він зменшить суму боргу в рази а можливо взагалі анулює борг.
23 ноября 2019, 16:10
Хотелось бы знать что изменит мое личное присутствие в отделении банка? В что бы работники в очередной раз постебались или мораль мне прочитали?
23 ноября 2019, 18:14
«Хотелось бы знать что»- Выскажу личное мнение:
Цитата из отзыва «по поводу реструктуризации».
ТС хочет заключить договор рестр-ции. Признать весь долг и гарантировать его поэтапное погашение. Да нужна личная подпись. При нарушении дог. рес-ции банк легко подает в суд на всю сумму и получает ее. ЕЦП для таких договоров не катит. Банк не хочет проблем в суде с такой подписью. ИМХО.
24 ноября 2019, 9:32
Какое поэтапное погашение? О чем вы? Реструктуризация в приватбанке доступна только одним платежом
24 ноября 2019, 11:45
«Какое поэтапное погашение?» -  к договору реструктуризации прилагается помесячный график погашения.
24 ноября 2019, 15:26
Ошибаетесь, реструктуризация доступна только одним платежом, могу скинуть скрин переписки
24 ноября 2019, 16:40
Вы общаетесь с роботом. А проблемы решаются индивидуально с человеком, имеющим соответствующие полномочия.
24 ноября 2019, 11:41
Так будь ласка подавайде до суду та надавайте доказову базу. Проте привітбанк продовжує розводити громадян України на гроші. А доказова база у привіту відсутня, лише купа порушень ЦК, постанов НБУ, захисту прав споживачів і тп.
24 ноября 2019, 12:47
MykolaA

Що значить «ЕЦП для таких договоров не катит» ?  В законі ясно сказано, що електронний підпис має юридичну силу власноручного. Хіба що у юристів Привата є своє тлумачення закону.
24 ноября 2019, 16:48

То: kingcity
«В законі ясно сказано, що...» - один вопрос - Вы юрист?
Привидилась бабушка, которая читает сопроводительный лист к таблеткам, и дает советы своей подружке.
У меня нет желания заниматься демагогией.
23 ноября 2019, 19:11
Цікаво, спочатку банк заганяє клієнтів в борги без будь яких підписаних договорів а потім розводить на реструктуризацію придуманого боргу під договір) супер схема
23 ноября 2019, 19:32
«спочатку банк заганяє » — Не наполягаю — лише зауважу.
Перший етап — кліент бере кошти в борг не підписуючи та не читаючи документи. Витрачає їх та не може повернути.
Рибалки знають — це ловля на живця. Дай глибше заковтнути — потім можна навіть відпустити рибину.
24 ноября 2019, 11:47
Чому клієнт не підписує документів? Чим мотивується банк видаючи кредити без підписання договорів? Яким чином банк може довести що він надавав кредит? Договору немає!!!! Меморіального ордеру не має!!!!! Форма надання позики не відповідає встановленому зразку!!!!! чому цей банк досі працює з такою кстю порушень?
24 ноября 2019, 16:43
Так обращайтесь в НБУ. Зачем бисер метать перед бабушками на скамейке.
Jokets
Jokets
24 ноября 2019, 22:54
Шок ничего не законо но банк, работал, работает и уверен будет работать. Скорее всего есть нормы законов которые не только защищают потребителя но и оно кто даёт услуги. Так что не нужно считать что если вам знакомы несколько законов то вы юрист. Будь все так просто как с ваших слов то давно закрыли ПБ уже. Но лишь пустословство получается
25 ноября 2019, 9:19
Ага тли криша на верху
24 ноября 2019, 9:34
Да, вы правы, когда я почти год просидела на больничном банк почему то не хотел меня видеть в своем отделении, хотя я несколько раз обращалась и просила уменьшить штрафные суммы
23 ноября 2019, 19:56
Не брать кредиты - проблем не будет!!!
24 ноября 2019, 11:04
Caramel13  3 октября 2019, 13:06
ТС. Был кредит на 8000, картой пользовалась постоянно,  уехала жить за границу, "
Ответ банка: - «послуга може бути оформлена лише у відділенні банку на території України.»
ТС. « В украину приехать по ряду причин, в том числе по состоянию здоровья не могу!!!»
А в чем смысл этого отзыва?
Ну не будет реструктуризации. Есть и Будет ежемесячный обязательный платеж:
«мінімальних платежів у розмірі 5% від залишку заборгованості, але не менше 100 грн.»
Время идет, проценты капают. На то он и кредит.
24 ноября 2019, 16:02
даже я бы сказала не отзыва, а вопроса - наф приват банк выдает электронную подпись которая даже у них не котируется
24 ноября 2019, 16:52
Вы слышите только себя. Есть категория договоров, которые заверяются особым способом. Например, личной подписью в присуттствии нотариуса.
Я подумал, что вы за советом сюда, ан нет — поговорить. Удачи. Все слова забираю обратно. Клуб МОБ получил достойного члена.
24 ноября 2019, 22:19

А Ви юрист ?
 Наведіть хоча б одне підтвердження своїм словам у законодавстві, зокрема перелік договорів, які «заверяются особым способом». І що це за «особые способы» такі. Щодо договорів, які вимагають нотаріального посвідчення - так, такі договори існують, тільки договір реструктуризації боргу до них не відноситься.
Так що хто з нас демагогією займається - це ще питання.

P.S. «Привидилась бабушка...» - хреститись треба у таких випадках, кажуть допомагає проти привидів...
25 ноября 2019, 10:25
@MykolaA 24 ноября 2019, 16:48# То: kingcity
«В законі ясно сказано, що...» — один вопрос — Вы юрист?@: —
вистачило б двох літер.
25 ноября 2019, 10:33
Я не юрист. А Ви ?
25 ноября 2019, 11:02
Я не юрист. Никогда здесь законы не копипастил, не трактовал их, не выдавал себя за юриста. А по теме топика скажу — банк не обязан заключать договор реструктуризации. И какой бы закон здесь не скопипастили, хоть всю судебную практику ВП ВС — толку НОЛЬ, Нет желания банка — нет договора. Все разговоры по ЕПЦ — лишь разговоры, т.е. демагогия.
ЗЫ. Можете предложить ТСу подать в суд иск — обязать банк заключить ДР дистанционно. Дерзайте, может кто-либо и поведется.
25 ноября 2019, 12:00
Я теж за юриста себе не видаю, але звик аргументувати свої слова положеннями законодавства, а не робити голослівні заяви.
«банк не обязан заключать договор реструктуризации» - так, не зобов`язаний, але мова не про це, а про спосіб підписання договору. Особисто я не бачу перешкод для його підписання в електронній формі, але якщо хтось аргументовано (з посиланням на законодавство) доведе протилежне - визнаю свою неправоту. А пусті заяви без аргументації та посилань на законодавство - це і є демагогія і звичайно тратити час на неї не варто.
25 ноября 2019, 14:42
Вы слишком тратите много букв.
ТС НЕ сделала элементарного шага для решения проблемы — подать письменное заявление с ПРОСЬБОЙ о реструкторизации. Там можно было изложить всю лирику про состояние здоровья. И топтаться от письменного ответа банка. ТС общается с роботом и получает стандартные шаблоны. Робот не принимает решение. Если банк желает пойти на ДР, то вопрос подписания не стоит. Есть несколько способов подписания и заверения живой подписи дистанционно.
«мова не про це, а про спосіб підписання договору.» — банк НЕ давал согласия и не хочет ДР. Для отказа придумает любую другую причину.
25 ноября 2019, 15:07
«якщо хтось аргументовано (з посиланням на законодавство) доведе протилежне » — это и есть изображать юриста. Этим не занимаюсь. Здесь есть любители — соответствующая аватарка и никнейм — и чисто юрист, блин.
Зачем мусолить вопрос о « ЕЦП на ДР», если нет и не будет никакого ДР. Это без меня.
25 ноября 2019, 15:15
Букв я трачу стільки, скільки мені потрібно.
Я відштовхуюсь від слів автора:
«На что оператор выдает-да вам доступна услуга реструктуризации но вам нужно приехать в украину подписать договор ручкой». З цього роблю два висновки:
1.Спілкування було з оператором, тобто з людиною, а не роботом;
2.Банк не проти договору реструктуризації, але вимагає особистої присутності позичальника.
Якщо це не так, нехай ТС сама роз`яснить.
Щодо всього решта - так, ТС варто було б  звернутись з листом (ел.поштою, якщо вона за кордоном) і викласти ситуацію, а не тратити час на розмови з «хлопчиками-дівчатками» з колл-центру.А тоді діяти по ситуації, в т.ч. і вирішувати питання зі способом підписання договору.
«Для отказа придумает любую другую причину» -  з цим точно не посперечаєшся, що є, те є.
Хотілось би, щоб автор детальніше і внятно роз`яснила ситуацію, тоді можна щось говорити далі.
25 ноября 2019, 15:33
«Я відштовхуюсь від слів автора:» - кожному своє. Ви, справді, не юрист.
25 ноября 2019, 15:41
Як і Ви.
25 ноября 2019, 15:58
«это и есть изображать юриста» — можливо у Вашому розумінні так.Для мене це означає аргументовано відстоювати свою думку.
«Зачем мусолить вопрос о « ЕЦП на ДР»» — автор підняла цю тему. Вважаєте її безперспективною — не тратьте час на її обговорення.
«Это без меня» — уходя-уходи: ) (без образ, нічого особистого).
Зрештою, як Ви правильно написали — кожному своє…
25 ноября 2019, 17:15
Тут все дуже просто та зводиться до того що привітбанк вже неодноразово програвав суди де клієнти використовували Цифровий підпис. Тому тепер вони вимагають підпису клієнта на документах
25 ноября 2019, 17:54
Мені здається не зовсім так. Приватбанк програв кілька судів власне із-за того, що клієнт підписував не сам договір, а заяву на приєднання до договору, який було розміщено на сайті банку. Так як банк має можливість у будь-який час змінити текст угоди на сайті, то неможливо встановити до якої саме редакції договору приєднався клієнт. Ось приклад рішення по одній із справ:
26 ноября 2019, 16:48
«... предложить ТСу подать в суд иск» - нехай проконсультується з адвокатом, можливо і є зміст. - це був сарказм.
25 ноября 2019, 19:03
Приват також надавав можливість клієнтам укладати договори за допомогою ЕЦП. Те що ви скинули вже стосується особистої присутності клієнта з подальшим підпсанням ніби то договору... хоча договору навіть не надають. А Анкета заява, яку дуже полюбляють деякі користувачі данного сайту, взагалі просто папірець який немає нічкої юртдичної сили.
25 ноября 2019, 19:37
Був би вдячний, якби Ви навели якесь посилання на одну із таких справ, яку Приват програв із-за ЕЦП (просто задля цікавості).
«А Анкета заява, яку дуже полюбляють деякі користувачі данного сайту...» — так, у мене навіть з деякими з них досить гостра дискусія на цю тему була: https://minfin.com.ua/blogs/kingcity/123673/
25 ноября 2019, 23:13
Наведу посилання на матеріал, з якого стають зрозумілими мотиви Привата — чому він вимагає присутності клієнта у банку і його власноручного підпису на договорі реструктуризації. Як на мене, рішення суду, наведене у матеріалі, спірне і його можна було оскаржувати, але Приват вирішив піти простішим шляхом — на майбутнє не заморочуватись і вимагати особистого підписання клієнтом паперового договору у банку.

Посилання на цей матеріал надав мені Dartwerder, за що висловлюю йому щиру вдячність.

Посилання потрібно скопіювати і вставити в адресну строку браузера, воно чомусь некоректно копіюється у текст коментаря.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Почему нельзя решить вопрос в приват24? И зачем нам ваша электронеая подпись если даже у вас в банке она не действует?