За 1 тиждень Приват Банк не відкрив розрахунковий рахунок для юрособи

TarasenkoOlga 17 января 2019, 11:38
Отделение по адресу: Одесса, ул. Тираспольская, 19
Доброго дня,
Прошу надати пояснення стосовно наступної ситуації:

09/01 язвернулась до віділення Приват Банку для відкриття розрахункового рахунку та запрлатного проекту для ТОВ. Я надала всі необхідні документи для відкриття рахунку брособи, мені повідомити, що відкриття займає до 3 робичих днів. На данний момент я не отримала жодної адектватної відповіді коли буде створено рахунок, головний офис повідомив що рахунок знаходиться на перевірці в податковій.Податкова в свою чергу мені надала відповідь, що не перевіряє жодні кгоди в не має угод з банками. Тепер в мене питання, це програма сприяння розвитку бізнеса в Україні? За тиждень я не можу працювати та мати розуміння коли нарешті буде вікрито рахунок. В мене виникають не зручності з тим, що я маю відкривати рахунок в іншому банку. Якщо компетенція Приват Банку виключно в обслуговуванні фізичних осіб, приберіть послугу відкриття рахунків юридичним особам.У високо конкурентній банківській сфері дозволяти таку відсутність комунікації з бізнес клієнтом просто не припустимо. Заздалегідь вдячна за зворотній зв‘язок.
17 января 2019, 16:08
Доброго дня!
Приносимо свої вибачення за дану ситуацію. Ваше питання прийнято до роботи профільним фахівцем.
З Вами буде проведено зворотній зв'язок стосовно цього питання.

TarasenkoOlga
TarasenkoOlga
17 января 2019, 17:44
Доброго дня, зі мною ніхто не зв‘язувався.
Повертаючись до питання обслуговування в банку: я втратила марно тиждень, 700 гривень за завірення карток для банку у натаріуса, власний час який мені прийшлось використати на марні дзвінки на, підтримку, Приват Банку та написання
текстів та заново оформлення рахунку, який к слову оформлено було в іншому банку за 6 годин. А ще питання визивають співробітники які дозволяють собі видавати нежостовірну інформацію відносно перевірки в податковій.
Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
17 января 2019, 19:36
Доброго дня, зі мною ніхто не зв‘язувався.
Всё от бога, может оно и к лучшему.
Сам стараюсь обходить эту шарагу стороной.
PrivatBankQM
PrivatBankQM
18 января 2019, 9:12
На жаль, наш фахівець не зміг Вам додзвонитися. По рішенню написали Вам до приватних повідомлень.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / За 1 тиждень Приват Банк не відкрив розрахунковий рахунок для юрособи