Отделение Приватбанка: Ирпень, ул. Садовая, 45-А

Адрес:
Киевская область, Ирпень, ул. Садовая, 45-А
Телефон:
3700
Время работы:
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб-Вс: выходной
Отзывы об отделении:

Поделитесь впечатлениями об этом отделении

Чтобы написать отзыв, нужно зарегистрироваться . Регистрация занимает около 30 секунд.
5
16 июля 2019, 11:35
При оформленні картки у відділені Приватбанку згодився на страхування від нещасного випадку (сподіваючись «відкупитися» від такої оказії). Але, майже у комфортних умовах, поламав ногу. Відповідно, змушений був звернутися до за мед. допомогою, виписали лікарняний, що означало припинення виплат аванс-зарплата, адже лікарняні не були закриті, а хто мав справу із державним соцстрахом, знає що це таке. Згадав про страховку і подав заявку на страховий випадок. Після передачі відповідних документів через найближче відділення банку мені були нараховані і оперативно надійшли кошти, котрі дуже виручили за цієї обставини. Хочу подякувати усім за прийняте рішення, саму систему і тим, хто є платниками страхових внесків. Сам залишаюся із страховкою, хоча маю бажання більше не складати такого подання.
З повагою, Валерій.
Написать комментарий
Ответ банка
Приватбанк
16 июля 2019, 12:24
Доброго дня!
Співчуваємо, що з Вами трапився такий неприємний випадок. Хочемо зазначити, що ми працюємо тільки з надійними страховими компаніями. Більше 1000 Клієнтів в місяць отримують страхові виплати. Описана Вами ситуація є тому підтвердженням.
Ми піклуємося про здоров'я наших Клієнтів і рекомендуємо надалі користуватися даною послугою, адже за таку мінімальну та символічну ціну Ви будете під надійним фінансовим захистом банку і страхової компанії.
Дякуємо Вам за відгук.
З повагою, ПриватБанк.

На странице собрана вся информация про отделение Приватбанка по адресу Ирпень, ул. Садовая, 45-А.  Если вы собираетесь посетить отделения, для того чтобы открыть депозит в  Приватбанке - сравните предварительно ставки по депозитам в банках вашего города. Если же вы собраетесь совершить обмен валют в отделении Приватбанка  расположенном по адресу Ирпень, ул. Садовая, 45-А- конвертер валют поможет вам посчитать на какую сумму вы можете рассчитывать. Нету времени ждать одобрения кредита от банка, а деньги нужны срочно? Оформите кредит онлайн за 5 минут в лучших микрофинансовых организациях Украины.