Обмін зношених банкнот нац. валюти

olga1903 olga1903
3 июля 2016, 12:57
Хочу поскаржитись на роботу працівників Ощадбанку в смт Гребінки Київської обл. Мені потрібно було заплатити бюджетний платіж за землю. Дала касиру зношені 500грн., щоб ви розуміли, ці купюри новенькі, цілі, лише посередині внизу надірваний шматок у формі трикутника. Касир відмовилася приймати в мене цю банкноту і попросила поміняти на іншу купюру. Мотивуючи це тим, що вона щось там не бачить і відправила мене в інше відділення, яке знаходиться в м.Біла Церква і здати їх чи то на дослідження, чи ще щось, я не зрозуміла.Я поїхала у м. Біла Церква і зайшла у перше ж відділення Ощадбанку, яке знайшла, і запитала у дівчат чи поміняють вони мені ці 500грн., касир їх провірила і без проблем обміняла на цілу купюру. Хочу зазначити, що це вже не вперше коли працівники цього відділення не приймають зношені купюри, крім того, купюри зразка до 2003року, які повинні вилучатися у фіз. і юр. осіб, вони видають на отримання пенсій і зарплат. Постає питання, якими документами дані працівники керуються у своїй роботі і чи взагалі знають вони Постанови і Інструкції НБУ?

manson
manson
4 июля 2016, 12:02
Дмитрий, Киев
Можно было купить бутылку пива, получить сдачу, чуть-чуть доложить и заплатить. Такой вариант быстрей, дешевле и приятней чем ехать куда-то.