чому працівників баку немає на робочому місці у робочий час?

polna2606 4 февраля 2016, 18:18
4 лютого 2016р. відділення банку(Відродження 18, м Рудки, Львівської обл. ), яке має працювати з 9:00 до 17:30 без перерви, було зачинене з 14:00 до 15:00. Чи відчинились двері пізніше я не знаю, бо можливості і надалі чекати під дверима відділення у мене не було. І коли я чекала під дверима відділення о 14:40 підійшла працівник банку, зайшла у середину банку і зачинила двері за собою. На запитання чому зачинено мені відповіли що відчинять після 15-ї, і що у них обід та зачинили двері. Також на банку вказано що відділення працює у суботу з 9 до 12:30, та в суботу 30 січня відділення також було зачинене і о 9-тій і о 11-тій, можливості заходити у банк в робочі дні і в робочий час немає, як мені потрапити у відділення банку?, яке повинно працювати і в робочі дні з 14:00 до 15:00, і у суботу. Якщо відділення не працює то можливо не потрібно обманювати людей і писати неправильний час роботи, або змінити працівників на тих які цінуватимуть свою роботу та перебуватимуть у свій робочий час на робочому місці. До слова, працівник банку не представилась.

pavel599
pavel599
7 февраля 2016, 19:08
Полина, скажите, как вы считаете, в какой форме нужно разговаривать с клиентами, когда они не хотят выходить из банка, если сейчас перерыв с 13:00 до 14:00 а им плевать, они хотят быть обслуженными в перерыв.

Желудок мой кто будет лечить? И как им обьяснить, что сейчас обед?!

А еще скажите, как можно работать на зарплату в 1835 грн 06 копеек. Я как патриот страны с высшим образованием предлагаю вам, вашим детям и друзьям за такую зарплату поработать.

А еще учитывайте своей головой форс-мажорные обстоятельства. Например отсутствия света, поломки Программ на обслуживание. Или вам просто нравиться там сидеть по 2-3 часа.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / чому працівників баку немає на робочому місці у робочий час?